2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نتیجه نگرفتم هنوز دوره جدید دارو گرفتم هموز فرصت نشوه استفاده چنم دوره اش طولانیه

ولی برا هرکسی یه دارو جواب میده نمیشه برا چندنفر یه نسخه واحد پیچید

همه ی دنیا در حکم یک دوربین عکاسی است،لبخند بزنید    
2731
2738

من خیییییلی مخالف این طب بودم گفتم اومدن که اسم اسلامو خراب کنن اما کاربر @شکرگذار    (اگر درست تگ‌کرده باشم)منو قانع کرد که یکبار ازشون استفاده کنم حالا همیشه براش دعا میکنم و همچنین برای اقای تبریزیان 

داروی جامع امام رضا عالی بوده 

پودر امام کاظم هم همینطور 

.

.پسر من هر دوسه هفته یکبار تب میکرد چقدر دکترو ازمایش و حالا یکسالی میشه بااین طب اشنا شدم عالی بوده خداروشکر

من خیییییلی مخالف این طب بودم گفتم اومدن که اسم اسلامو خراب کنن اما کاربر @شکرگذار    (ا ...

خداروشکر گلم نتیجه گرفتی 

منم بهش ایمان دارم واقعا 

فکر نمی کردم اينقد معجزه کنه 

خدایا سپاسگزارم

عزیزم مادر من سرطان رحم داشت که رفتن پیشش. کلی دارو داد . دو تا رو از شب تا صبح زیر نور ماه. یکی رو دم کن . چندتا همینجوری بخور. متاسفانه وضعیت مادر من بدتر شد . وقتی رفتن برای چکاپ دوباره پیش دکتر خودشون، گفتن که سرطانشون پیشرفت کرده. خدا بیامرزه خانم دکتر نیلی مهرداد رو، اگه ایشون زود به داد ما نمیرسیدن خارج از نوبت ویزیت و عمل نمیکردن. معلوم نبود چی میشد . ایشون رحم مادرم رو درآوردن شیمی درمانی و پرتو درمانی رو شروع کردن . که خدا رو صد هزار مرتبه شکر مادرم سرطان رو شکست داد. خدا رحمت کنه خانم نیلی مهرداد رو ⁦♥️⁩🙏

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز

خانما کسی پودرازبین برنده موهای زاید که مخصوص موهای زاید صورت هست رو استفاده کرده؟

درمیان اندوه تمام نتوانستن هایت فکر اینکه تو هیچ گاه دروغ نخواهی گفت ویا دلی را نخواهی شکست آرامم میکند

بعد قطره ی روعن حنضل واسه دندون درد معجزه کرد 

.

.

من دیگه از خمیر دندان استفاده نمیکنم از پودرهای اونا استفاده میکنم اصلا تواین یکسال دهنم افت نزده لثه هامم عفونت نکرده(قبلا زیاد این مشکلو داشتم)

خدا کمکشون باشه و به کارشون برکت بده و کل دنیااز وجود همچین طبی بهره مند بشن

2706