2737
2739
یه روزی این تاپیک رو ایجاد کردم چون داروی پسرم یهو نایاب شد و خیلی نگران بودم
دوستان خوبی مث فرشته های مهربون به من کمک کردن تا تونستم چند تا از اون دارو پیدا کنم و پسرم خدا رو شکر مشکلی براش پیش نیومد
واسه همین تصمیم گرفتم منم این کمک رو به بقیه دوستام داشته باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من با اینا و کاراشون صد در صد مخالفم ولی از آمریکا هم نفرت دارررم ....دیگه گندشو در آوردهههه...چرا حکومت رو تحریم نمیکنه ؟؟؟ چی از جون ملتهای بیگناه میخواد ؟؟/

تو کره شمالی از شدن تحریم ها به آدمخواری افتادن ...چند روز پیش با وقاحت سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد تحریمهای کره شمالی رو تشدید میکنن...

کورن نمیبین که کسی که متضرر میشه من و شما و آدمهایی هستیم که حتی با سیاسته های حکومتمون هم اختلاف داریم
Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
چند شب پیش کل داروخونه های شهر رو برای پیدا کردن قرص سرما خوردگی خارجی زیر و رو کردیم

نبود که نبود

خدا به داد داروهای خاص برسه
من هر روز و هر روز آماده دریافت هدایای جذاب کائنات هستم.....
2740
عزیزم اگه پیدا نکردی و کسی رو تو خارج داری خواهش کن براتون بفرستن
Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
2706