2737
2739
عنوان

یه چیز عجیب توونی نی سایت!

233 بازدید | 15 پست

چند روز پیش تو یه تاپیک بودم که یه زن و شوهر دعواشون شده بود بطور حتمی بهش میگفتن طلاق بگید باز بعضیا راهکار مشاوره میدادن بعد طلاق و اینا‌‌...

جالبه یکی از دوستان که نامزد بود یعتی عقدم نبود؛و خودش مشکلاتش به اندازه همون خانم بود که سر زندگیش بود و چندین سالم از زندگی مشترکش گدشته بود بی وقفه میگفت طلاق بگیر...!

دیدم خودش تو نامزدی و حاضرم نیست با این همه مشکل بهم بزنه؛و میگه سخته بعد این مدت طولانی بهم بزنم و از لین حرفا در صورتیکه حتی اسم طرف تو شناسنامه نرفته راحت میتونه بهم بزنه..‌

ولی به اون کاربر که سالها زندگی مشترک داشتند و گفت طلاق یکم برام سخته هی میگفت طلاق بگیر....

دوستان گلم وقتی خودتون نمیتونید تو زندگیتون این تصمیمات رو بگیرد چرا اینقدر راحت برا بقیه نسخه میپیچید...!😐🤐🤐🤒🤕🙃

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

هميشه نظر دادن براي ديگران راحتتره چون كسي حس قلبي طرف رو در نظر نميگيره با منطق نظر ميده ولي براي خودش داره إحساسي تصميم ميگيره  !!

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون جدایی جز آرزوهای خودشه.

و چون خودش آدم ضعیفیه و نمیتونه جدا شده. آرزوشو به دیگران القا میده.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2731

وقتی خودمون اونقدرا قدرت تصمیم گیریمون درست نیست بقیه رو به چیزی که خودمون حذر میکنیم تشویق نکنیم.!

حداقل بزاریم کسی که خودش تونسته تصمیم مهم بگیر به دیگرانم تلنگر بزنه نه مایی که تو کار خودمون بلاتکلیف موندیم.

دقیقا خواستگارم با داداشاش سه واحد داشتن بعد به دوستم گفتم من نمیرم با برادر شوهر تو یه ساختمان خوشم نمیاد بعد گفت چرا مگه چی میشه خیلی هم خوبه به بعد گفتم خودت حاضری با خانواده شوهر تو یه ساختمان گفت وای نه خدا بدور ولی واسه من میگفت چه اشکالی داره

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
2738

اونایی که تاپیک میزنن باید بیشتر حواسشونو جمع کنن و تحت تاثیر دیگران قرار نگیرن.من بیشتر از تجربیات مربوط به بچه داری و خانه داری خانومها استفاده میکنم.لزومی نداره دیگرانی که هیچی از زندگیت نمی دونن بیای حرفشونو گوش کنی.

چی بگم. آخه هیچ کس تو شرایط کامل زندگی طرف نیست ببینه چی ب چی. تنها میشه راهنمایی کرد اینجاها ک مشکل حل بشه. ولی برای طلاق سخته نظر دادن جدا از اینکه حتی گفتن حرفش عرش خدا بلرزه درمیاد از همه شرایط دوستان خبر نداریم واقعا ماها در حدی نیستیم قضاوت کنیم و حکم بدیم

وقتی طرف نیاد تاپیک میزاره میگه که شوهرم خرجی نمیده دست بزن داره همشم از خانوادش میگه رفیق بازم هست

خوب مسلمه که بقیع میگن طلاق 

چون 😁😁 زندان ابو غریبم این شکلی نیس 🤣🤣

خوشبحال اونایی که خدا انقد دوسشون داره که هیچ به آرزوهاشون نه نمیگه 🙁
حالا انگار طلاق بگیرن چی بدست میارن بابا یکم سازش یکم صبر مرحله ی آخر جداشدنه

اصل حرفم اینه اونه که خودش تو شرایط مشابه طرف بود ولی بهتر و راحتتتر میتونست جدا شه نمیشد ولی به طرف میگفت بعد این همه زندکی مشترک جدا شو

حالا شاید طلاق واسه خیلی ها تنها راه باشه

دقیقا اگه هم یه نفر از سر دلسوزی بگه با هم بسازید و سعی کنه طرفو آروم کنه بقیه انقدر حمله میکنن به اون کاربر که چرا با خفت زندگی کنه و ارزش خودشو بیاره پایین 

این نسخه ها رو واسه بقیه میپیچن ولی پاش بیفته زندگی خودشونو  با چنگ و دندون حفظ میکنن 

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
وقتی طرف نیاد تاپیک میزاره میگه که شوهرم خرجی نمیده دست بزن داره همشم از خانوادش میگه رفیق بازم هست ...

نه من حرفم اینه که چرا خود طرفی که خوشم تاپیک زده تو همون شرایط بود خودش بهم نمیزد ولی به ملت میگفت حتما طلاق بکیر!خب خواهرم شما که اینقدر جیگر داری اول خودت بهم بزن تو نامزدی بود طرف ...بعد بیا به این یکی مشورت بده..

وگرنه بعضی افراد تنها راهشونم شاید طلاق باشه ولی ماها نمیتونیم تعیین کنیم چون صلاحیت نداریم

دقیقا اگه هم یه نفر از سر دلسوزی بگه با هم بسازید و سعی کنه طرفو آروم کنه بقیه انقدر حمله میکنن به ا ...

بعد همه یه جور حرف میزنن انگار خودشون معصوم و شوهراشونم معصومند فقط اون استاتر چیز عجیبیه

2706