2733
2739
عنوان

مگه نوشیدنی بدون تزئینم میشه ؟

709 بازدید | 24 پست

سلام دوستای گلم دیگه هوا حسابی گرم شده و انواع نوشیدنی های خنک توی این هوا میچسبه . مهمونم که میاد دیگه شربت های خوشمره میشه ازشون پذیرایی کرد . مهمون که داریم بهتر یه کم سلیقه به خرج بدیم دیگه خودمون نیستیم که  یه کم آبلیمو و شکر و آب بریزیم بشه شربت سر و تهش رو هم بیاریم . امروز که توی نت میگشتم کلی ایده جذاب برای تزئین شربت ها و نوشیدنی های خنک پیدا کردم

از این یخ خوشگلا هم خیلی خوشم میاد اما هر بار که درست کردم انقدر سفید شده بود که محتویات داخلش اصلا معلوم  نبود . البته بگم آب رو هم که جوشوندم بازم فرقی نکرد . شما می دونید  باید چیکار کنم؟

آقای تولد پخش عمده بادکنک لاتکسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سعی کن واسه خودتون بیشتر از اینا درست کنی

نکه واسه مهمون از اینا واسه خودتونم یکم آبلیمو شکر و آب😂😂

نه من بلد نیستم ولی دلم خواست مدیونم شدی😒

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2731

خییلی قشنگن،من بیشتر بالیمو وبرگ نعنا تزیین میکنم،میتونی از قالبهای یخ منجمد استفاده کنی من توت فرنگیش رودارم توخودش آبه میزاری فریز میشه میندازیشون تولیوان خوشگلن

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2740
سعی کن واسه خودتون بیشتر از اینا درست کنی نکه واسه مهمون از اینا واسه خودتونم یکم آبلیمو شکر و آب😂 ...

برای مهمونم همون یه کم شکر و آبلیمو و آب   تازه اینارو یاد گرفتم 

خییلی قشنگن،من بیشتر بالیمو وبرگ نعنا تزیین میکنم،میتونی از قالبهای یخ منجمد استفاده کنی من توت فرنگ ...

عکس این قالبا رو می‌ذاری؟

ینی هر دفه که یخ لازم داریم باید بریم جدید بخریم؟

عکس این قالبا رو می‌ذاری؟ ینی هر دفه که یخ لازم داریم باید بریم جدید بخریم؟

نه عزیزم پنج شش تاقالب کوچیکه که توخودش آبه ومیزاری فریز منجمدمیشه میندازی تولیوان شربت،باشه عکسش رومیزارم

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲