2737
2739

ولله سوال منم هست.... دوست من یه پیج خیلی باحال داره ولی برای معرفیش همه میگن باید پول خرج کنه😂

اینجا پیج سلامت محوره دوستمه با کلی غذاهای خوب سالم و رژیمی... حمایت کنید ارزششو داره...     insta:healthy.food.happy.life

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر خودت و خانوادت آبرومند هستین خیلی سخته بتونی فالور جمع کنی . مگر اینکه هنر یا تخصص پرطرفداری داش ...

والله این رفیق ما آشپزیش و پیشنهاداش عالیه ولی همه میگن باید پول خرج کنی برا تبایغ

اینجا پیج سلامت محوره دوستمه با کلی غذاهای خوب سالم و رژیمی... حمایت کنید ارزششو داره...     insta:healthy.food.happy.life
2728
والله این رفیق ما آشپزیش و پیشنهاداش عالیه ولی همه میگن باید پول خرج کنی برا تبایغ

آره متاسفانه اینم هست . اونا که هنر دارن هم طفلیا باید پول تبلیغات بدن 

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.

ی پیج بزن از صب تا شب تی بگیر دستت تمیزکاری کن بشور بساب استوری بزار والا اینستا الان همش شده همینا از صب تا شب در حال تمیزکاری خونشه با کلی مواد شوینده چقدم فالوور دارن اینا زندگی میکنن واقعا؟ 

خدایا شکرت
2738