2733
2739
عنوان

دیروز قرص خوردم

113 بازدید | 10 پست

قرص سیپروهپدادین برای چاقی ک اشتهام باز بشه 

وااای بعد نهار خوردم واقعا اشتهام تا شب بازز بود و سیر نمیشدم ولیییی ایقددد خواب اور بود و سرم سنگین شده بود انگار چندتا قرص خواب خورده بودم

اعصابم خورد شد د نمیخورم 

شما چیزی برای چاقی ک بدون برگشت باشه بلد نیستین

عزیزم شربت کیندرخارجی بگیر هم اشتهااوره هم ویتامین واهن داره وبرگشت هم نداره مطمئن باش خواب اورهم نیست.

لحظه هاراميگذرانديم تابه خوشبختي برسيم غافل ازاينكه خوشبختي درآن لحظه هابودكه گذرانديم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
صبحها کره بادوم زمینی بخور. شب هم شام برنجی بخور . سیب زمینی و ماکارانی هم زیاد بخور

عزیزم وقتی میلی ندارم نمیتونم بخورم ولی دیروز با حاااال بدم پا نیشدم چیزی میخوردم چون قرصه اشتهام باز کرده بود

یعنی سریع جواب میده عزیزم قیمتش چنده میدونی

بله همون روزاول جواب میده من دوماه پیش خریدم پنجاه تومان الان اطلاع ندارم .

لحظه هاراميگذرانديم تابه خوشبختي برسيم غافل ازاينكه خوشبختي درآن لحظه هابودكه گذرانديم.  
2738
اندامم خوبه ها۵ کیلو لازم دارم صورتم خالی کرده اعصابم خرااابه  

آهن خونتوچک کن اگه پایین باشه بی اشتها ولاغر میشی

یعنی باید ازمایش بدم

بله یه چکاپ بدی مشخص میشه سطح ویتامین.آهن کلیسم و....نرمال هستش یانه