2737
2734
عنوان

مامانا کیا درداشونو تو خونه کشیدن؟

4640 بازدید | 60 پست

دوس دارم تو خونه درد بکشم ک وقتی رفتم  بیمارستان دهانه رحمم حسابی باز شده باشه شما نترسیدین یه وقت بچه تو راه بیمارستان بدنیا بیاد😰😰😰

من کلا از طبیعی میترسم

ولی خواهر شوهرم زایمان دوم بود صبر کرد بیمارستان که رفت سر یه ساعت گفتن زایمان کرده

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای منم ولی میترسم و اینکه دوست ندارم برم بیمارستان هی بیان معاینم کنن تصمیم گرفتم دردام که شروع شد برم تو حیاط بیمارستان راه برم تا وقتش بشه که اگه هرچی شد تو بیمارستان باشم

هرآنچه را برای خود میپسندی برای دیگران بپسند.

من تو خونه بیست و چهار ساعت درد کشیدم

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁
2738
من کلا از طبیعی میترسم ولی خواهر شوهرم زایمان دوم بود صبر کرد بیمارستان که رفت سر یه ساعت گفتن زایم ...

چ خوب منم همینطوری دوست دارم.... نمیدونین فاصله درداش چقد شد ک رفت بیمارستلن؟

چ خوب منم همینطوری دوست دارم.... نمیدونین فاصله درداش چقد شد ک رفت بیمارستلن؟

میگن دو دقیقه دو دقیقه که بشه وقتشه.من تصمیم دارم به ده دقیقه ای که رسید برم بیمارستان ولی نرم بستری بشم

هرآنچه را برای خود میپسندی برای دیگران بپسند.

منم تو خونه دردامو کشیدم از ترس بیمارستان رفتن چون چند هفته پیشش دو روز بستری شده بودم وقتی رفتم بیمارستان ی ربع بعدش بچم بدنیا اومد ولی اشتباه منو نکن دردات شروع شد برو بیمارستان

انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند، به میزان فرهنگشان عشق میورزند،به میزان هویتشان به دیگران احترام میگذارند و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند.هرچه حقیرتر باشند بیشتر توهین میکنند تا حقارتشان را جبران کنند.هرچه فرهنگشان غنی تر باشد بیشنر به دیگران عشق میدهند هرچه هویتشان عمیق تر باشد محترمانه تر رفتار میکنند و به اندازه درکشان میفهمند و به اندازه شعورشان به باورها و حرفهایشان عمل میکنند
وای منم ولی میترسم و اینکه دوست ندارم برم بیمارستان هی بیان معاینم کنن تصمیم گرفتم دردام که شروع شد ...

من بچه اولم همینو کردم ،رفتم حیاط بیمارستان شوهرم دستمو گرفته بود قدم میزدم.وبلی بعدش رفتم بخش،دیگه تو اتاق میله های تختو میکشیدم حتی خم شده بودن میله ها😆😆

💜in out of this world 💜cristiano ronaldo
2706