2733
2739
عنوان

وای خدااااا 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا چی میشه  از کجا میگی

خب ماکارونی رب داره، روغن داره 

بیست وچهار ساعت تو تابستون بیرون از یخچال بوده ،بعد میپرسی از کجا میگم ؟

انشالله که چیزیش نمیشه دخترت ، بهش یک قاشق شربت آلومینیوم ام جی بده، نشین منتظر که ببینی آیا چیزی میشه یا نه

نه عزیزم به دلت بد راه نده ایشالله فاسد نبوده

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2731
خودت ازشون کمی بخور ببین مزش فرق کرده یا نه. اگه هوای خونت گرم‌باشه احتمال زیاد خراب شده

مزش فرق نکرده ولی حس میکنم بو میده شوهرم میگه بوی خاصی نیست تو چون میترسی خس میکنی بو میده 

2738

نه عزیزم خراب نشده نگران نباش اگرم خراب بود تا الان سردرد شدید و دل پیچه گرفته بوده

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
2706