2733
2739
عنوان

میشه برام دعا کنید تو دلیم سقط نشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 40 پست

خانما من 8روزه ازموعدم. گذشته. البته نامنظمی دارم. اقدامی ام. تخمدانام دردمیکنه وزودبه زودگشنم میشه وهرازگاهی معدم کوچولومیسوزه وتست زدم منفیه دیروزم چن لکه قهوه ای دیدم ولی هنوزخبری نیس. بنظرتون دارم پریودمیشم؟ 

چشم گلم ان شالله خدا تو دلیتو حفظ کنه شما تو تاپیک بی بی چکم بهم امید دادی که مثبته و مثبتم بود اصلا استرس نداشته باش  😻😻😻😽

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چ استرس قشنگی

ب زود هم صدای قلبشو میشنوی هم لگداشو حس میکنی😍😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

عزیزم برای سلامتی نینیت صلوات فرستادم. انشالاه صحیح و سالم بیاد تو بغلت

منم یه بار سقط داشتم بارداری دوم همش استرس داشتم حتی لکه بینی هم داشتم روزی صدبار میمردم و زنده میشدم استراحت مطلق شدم سرکلاژ کردم کلا خیلی دوران بارداری پرتنشی داشتم ولی خداروشکر نتیجش شد یه پسر ناز که الان سه سالشه. توکلت به خدا باشه و سعی کن زیاد استرسی نشی که واسه نینیت خوب نیست

چشم گلم ان شالله خدا تو دلیتو حفظ کنه شما تو تاپیک بی بی چکم بهم امید دادی که مثبته و مثبتم بود اصلا ...

فدای تو یادم نیست.ولی خوشحالم برات. ایشالله با هم نی نی هامون رو بدنیا میاریم

2738
عزیزم برای سلامتی نینیت صلوات فرستادم. انشالاه صحیح و سالم بیاد تو بغلت منم یه بار سقط داشتم باردار ...

خدا رو شکر. درسته بخاطر همین اومدم تاپیک زدم حرفهای قشنگتونو بشنوم امید بگیرم.مرسی

خانما من 8روزه ازموعدم. گذشته. البته نامنظمی دارم. اقدامی ام. تخمدانام دردمیکنه وزودبه زودگشنم میشه ...

ایشالله ک بارداری ولی اگه نبودی ب فال نیک بگیر عقب افتادن طبیعیه و ب زودی باردار میشی

بله چون دفعه پیش هم هماتوم داشتم دور جنین

شیاف پروژسترون رو از مقعداستفاده میکنن؟

در تاریخ۱۳۹۸/۲/۳۱بی بی چکم مثبت شدخداروشکــر😍😍😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه😍
2706