2733
2739
عنوان

درد زیر بغل برای چی هست

541 بازدید | 13 پست

یه کوچولو زبر بغل  سمت راستم  درد گرفت. الان پریودم. واسه چی هست.البته همیشگی  نیست دردش  خیلیییی کم .شاااااید  چند یه  بار در حد کم 

🥰🥰
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

ممکنه بخاطر کیست در سینه باشه. یا کمبود ویتامین ای. یا تورم غدد لنفاوی. حتما ب یه پزشک زنان یا جراح عمومی مراجعه کنید

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
هر دردی یه علتی داره ...مثلا باور میکنی من کلیه ام که درد بگیره یا نفخ کنم یه کم زیر بغلم درد میکنه

من اگه اسید معده ام زیاد شه کف دستم درد میگیره انگار میخواد بترکه. آنتی اسید میخورم خوب میشه

2740
ممکنه بخاطر کیست در سینه باشه. یا کمبود ویتامین ای. یا تورم غدد لنفاوی. حتما ب یه پزشک زنان یا جراح ...

من رفتم‌هیچیم نیس گفت ۷۰ درصد پیش از قاعدگی و دورانش این درد رو دارن فقط ویتامین ای داد اونم گفت میتونی بخوری میتونی نخوری

عزیزم اصلاااااا نترس سندروم قاعدگی اسمشه درد گرفتن سینه و زیر بغل هستش من دکترم رفتم بعد پریودی خو ...

آخه چند روز قبل پریودی هم درد گرفت البته شاید دوروز  تو هفته در حد کم. 

🥰🥰
من رفتم‌هیچیم نیس گفت ۷۰ درصد پیش از قاعدگی و دورانش این درد رو دارن فقط ویتامین ای داد اونم گفت میت ...

منم همین جوری بودم رفتم. متاسفانه کیست داخل سینه داشتم

دکتر برن خیلی بهتره

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...