2737
2739
عنوان

هزينه عمل واريكسول

968 بازدید | 24 پست

بچه ها رفتم ابن سينا شوهرم عمل ميخواد ميشه بگيد هزينش چقدره 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مطمئنی حتما باید عمل بشه ؟ میخوای باردار شی ؟ برای این میپرسم که به همسر منم گفته بودن واریکسول داره و باید عمل بشه بعد برای بارداری اقدام کنید ولی با خوردن 2 ماه قرص wellman  من باردار شدم و عمل هم نکرد البته میگه بعد ها باید عمل بشه چون وقتی سن بالا میره امکان ابتلا به ناراحتی های پروستات بیشتر می شه

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
مطمئنی حتما باید عمل بشه ؟ میخوای باردار شی ؟ برای این میپرسم که به همسر منم گفته بودن واریکسول داره ...

سلام دكتر گفته دارو ميدم استفاده كن اگه بعده چهار ماه باردار نشد م  بياد عمل اما درد ميكنه بيضه هاى شوهرم  دكتر هم گفته اول و آخرش بايد عمل كنى  من بش ميگم عمل كن درد هم دارى خوب شه 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
سلام دكتر گفته دارو ميدم استفاده كن اگه بعده چهار ماه باردار نشد م  بياد عمل اما درد ميكنه بيضه ...

اره اول و اخر باید عمل کنه ولی اگه برای بارداری عجله داری میشه با قرص هم باردار شی . 

اره اول و اخر باید عمل کنه ولی اگه برای بارداری عجله داری میشه با قرص هم باردار شی . 

عجله كه دارم اما ميتونم چن ماه صبر كنم بعد خودمم تنبلى تخمدان دارم 

2738

کدوم شهر هستین گلم؟

دکترشون کیه؟

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود
مطمئنی حتما باید عمل بشه ؟ میخوای باردار شی ؟ برای این میپرسم که به همسر منم گفته بودن واریکسول داره ...

عزیزم شوهر منم واریکوسل داره....ازاد بگیرم قرصو؟

میدن بهم؟

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...

عزیزم علت وایرکوسل چیه؟ 

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
عزیزم شوهر منم واریکوسل داره....ازاد بگیرم قرصو؟  میدن بهم؟

آره اصلا کلا آزاده یه بسته 30 تایی قبل عید 145000 تومن بود الان رو نمیدونم . 2 یا 3 ماه بخورن البته بستگی تعداد و میزان تحرک اسپرم ها داره . کاملا هم بدون عوارضه یعنی مولتی ویتامین و مکمله

عزیزم علت وایرکوسل چیه؟ 

نميدونم آز اسپرم داديم تعدادش كم بود سونو هم داد گفتن واريكسوله 

آره اصلا کلا آزاده یه بسته 30 تایی قبل عید 145000 تومن بود الان رو نمیدونم . 2 یا 3 ماه بخورن البته ...

ممنونم عزیزم حتما امتحان میکنم دعا کنید مادر بشم خواهش میکنم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
کدوم شهر هستین گلم؟ دکترشون کیه؟

تهران رفتيم مركز نابارورى ابن سينا دكتر آراسته 

2706