2737
2739

خانوما من شهر غریبم

مامان پیرومریض دارم

تقریبا جز خواهرشوهرکوچکم کسی و ندارم بعد زایمان بیاد پیشم یا همراهم باشه

بقیه اون زمان همه بچه مدرسه ای دارن و نمیتونن بیان شهرما

بخاطر اینکه همسرم پزشک و رییس بیمارستانه این شهر برام خیلی خوبه همین بیمارستان دولتی اینجا زایمان کنم

خب

الان موندم بین سزارین و طبیعی

این بچه هم اولین و اخرین بچم خواهد بود

دوران بارداری خیلی سختی رومیگذرونم

میگن سزارین کنی باید یه ماه کسی پیشت باشه برا کارات

اما طبیعی دو روزه سرپا میشی

از طبیعی میترسم

از سزارین هم ترسوندنم

الان یکی لطف کنه یه راه خوب و نشونم بده ممنونم

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!

تو که همسرت رییس بیمارستانه نمیشه یه اتاق بزاری اونجا یه ماه تو بیمارستان باشی یه اتاق درست کنی واسه خودت مث خونه 😀

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
تو که همسرت رییس بیمارستانه نمیشه یه اتاق بزاری اونجا یه ماه تو بیمارستان باشی یه اتاق درست کنی واسه ...

نه گلم نمیشه اصلا خودم نمیخوام بیمارستان دولتیه خوشم نمیاد

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!

من دوبار سزارین کردم. ۱۰ روز تا دو هفته سختی داشت.

سر دومی روز هشتم اومدم خونه خودم تنها موندم. البته مامانم نزدیکمه ی وقتایی میومد کمک میکرد. 

طبیعی رو هم تجربه نکردم نمیدونم چجوریه.

یه وقتایی خودت رو بغل کن، بگو "دمت گرم این راه سخت و طولانی رو اومدی..."

همین قدر برات بگم که من سزارینی از فردای زایمانم بلند شدم و کارای بچه رو تا حد معقولی تونستم انجام بدم ... اما هم اتاقی طبیعی بخاطر بخیه هاش نمی تونست بشینه و بلند بشه و راه بره... 

2706