2737
2734
عنوان

کارام پیش نمیره

101 بازدید | 11 پست

میخوام برم باشگاه نمیشه

لباس بخرم نمیشه

استخر برم نمیشه

کلاس زبان برم نمیشه

اصلا همه کارام پیچیده به هم

پیش نمیره😐😐😐😐😐😐

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

کارام انجام نمیشه

یه مشکلی پیش میاد که کارا جلو نمیره😑😑😑

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا خب

نمیدونم

مثلا دیروز کلی تلاش کردم برم استخر

نشد

2738
باید برنامه ریزی داشته باشی البته منم تقریبا همین مشکل رو دارم البته دلیلش اینه که زیاد میخوابم

من به موقع هم بیدار میشم

نمیدونم چرا نمیشه

کارام وابسته به همه

یکیش ک انجام نشه بقیش زنجیروار بهش وصله انجام نمیشه😖😖

مشکل نیست بخاطرک تنبل شدی    

دیروز رفتم استخر

بعد خانومه میگه الان شیفت اموزشیه

رفتم ی جا دیگه میبینم برای اقایان

رفتم ی جا دیگه زده برای اقایان

امروز که زنگ زدم بهش میگه تایم بانوان دیروز بوده😐😐😐

لامصب پس چرا دیروز نوشته بود برای اقایان🤔🤔🤔

دیروز رفتم استخر بعد خانومه میگه الان شیفت اموزشیه رفتم ی جا دیگه میبینم برای اقایان رفتم ی جا دی ...

قبل رفتنت هماهنگ کن.وای من چقد دلم استخر خواست حیف نمیتونم برم

به هرکس که می نگرم در شکایت است ،درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟