2737
2739
عنوان

میخوام برم با شوهرم دعوا راه بندازم.بیاید با سیاست ها

| مشاهده متن کامل بحث + 602 بازدید | 58 پست
منم دلم برا شوهر بدبخت این خانم سوخت🤣🤣شوهرش باید سرپا باشه ولی کیف این خانم صندلی داشته باشه😑حق ن ...

فک کنم الان شوهره افسردس 

خداروشکر من پسر نشدم نکه بدشانسم یکی عین این خانوم میخورد ب پستم😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کنم الان شوهره افسردس  خداروشکر من پسر نشدم نکه بدشانسم یکی عین این خانوم میخورد ب پستم😑😑

فک کنم رو ب افسردگیه کم کم😂😂خب من حساسم زیادی!!!!فک میکنم داره بهم بی احترامی میکنه

2731
بزن نت غار تنهایی مردها همه چیز میاد دستت ، بنظر منم شناختت درباره جنس مرد کمه

حالا اگ من بگم دو روز میخوام تو خودم باشم که زمین و اسمانو یکی میکنه جرا اون حق داره من ندا‌رم؟؟؟؟

حالا اگ من بگم دو روز میخوام تو خودم باشم که زمین و اسمانو یکی میکنه جرا اون حق داره من ندا‌رم؟؟؟؟

طبیعت مردها اینه 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2738
منم دلم برا شوهر بدبخت این خانم سوخت🤣🤣شوهرش باید سرپا باشه ولی کیف این خانم صندلی داشته باشه😑حق ن ...

میخواد بره تو لاکش؟؟؟اوکی منم میخوان برم تو لاک خودم.بگم دو روز کاری به من نداشته باش.زمین و اسمانو یکی میکنه!!!!!

😂😂😂😂اخه منا حسااااسم خواهر حسااااس

عزیزدلم نکن اینجوری هر جوری شده رو خودت کار کن مردا مثل ما به این جزییات توجه نمیکنن مثل ما زنا نیستن که هر وقت ناراحت شدن دوست داشته باشن نازشونو بکشی یا حرف بزنی براشون یه وقتایی بزار تو حودش باشه ولی نشون بده در هر شرایطی پیششی و هواشو داری ما قرار نیس برا هم زندون بسازیم که قراره زندگی کنیم و لذت ببریم هر روزتو با گیرای بیخودی خراب نکن بخدا میدونم که میگم یه روزی به خودت میای که دیگه دیره اون موقع که شوهرت ازت زده بشه یا خیانت کنه تازه میفهمی چیکار کردی و نمیتونی کاریم بکنی جذبش کن به خودت ببین اولا چیکار میکردی که برات استوری میزاشت ببین پسر داایش چیکار میکرد که دوسش داشت در رابطه با صندلی هم به شوهرت نشون میدی ارزش کیفتو بیشتر از شوهرت میدونی و این خیلی بده

خدایی فقط موندم چه جوری شما شوهر گیرت اومده 😐😐😐 اینهمه دل نازک اینهمه مسائل پوج  کیفمو گذاش ...

من انقدرررر حساسم اتقدر حساسم و تیزبین و ریز بین که حد نداره.مو رو از،ماست میکشم بیرون.همه جوره خوب بوده که تحملش کردم دست از ما خطا نکرده اما ابناش رو مخمه

میتونی باهاش حرف بزنی خیلی اروم و منطقی سعی کن زیاد طول نکشه ولی این که شاد باشی خیلی بیشتر جذبش میکنی