2733
2734
شوهرم اجاره نمیده .از روز اول فقط و فقط ما اجاره رو گردن گرفتیم تا زندگی رو غلتک بیفته.نک همش مهمون ...

یه مدت از مادرت نگیر این هار شده عادت کرده میریزی حلق قوم شوهر

🥀یه صلوات مهمون داداشم کنید🥀

اخه اینا چیزی نیست ادم بخاطرش جداشه😶 ازدواج نکردی ک زودی جا بزنی تازه ازدواج کردین دوتا ادم متفاوتین زمان میبره خب.مگه اول همه زنو شوهرا مث همن ن والا کم کم اخلاق هم میاد دستشون مث هم میشن . منو شوهرم کلی اختلاف عقیده داشتیم ولی بعد ۸ سال تو خیلی چیزا اشتراک داریم مث هم فک میکنیم

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید تازه اومدین اینجا سرمیزنن، ینی میخان سالی چن بار بیان؟😑

سالی یبارم بیان چون تعدادشون زیاده کشش ندارم الان از عید فطر ی هفته راحت بودم فقط.مشکل اینه هربار یه خانواده جدید باخودشون بیارن ک ینی چی .یعالمه دخترعمو دارن جاریم ۵تا خواهرداره پارسال اومد چون خودش از اول اذیتم کرده بود با خواهرش.دوتایی سرزده اومدن محل ندادم.قهریم الان .خواهرشوهرم بزور میخاد راه اونو باز کنه ک بیان اوناهم.ولی ب شوهرم گفتم این خواهرت رفت من عمرا ن خودم  شهرت میام ن دخترعمو پسردایی راه میدم .اون اصلا واسش مهم نیس من چی میگم با خواهرش هماهنگ میکنه میفرسته مهمونا رو .بمنم میگ نمیتونم بگم نیان.

شوهرم اجاره نمیده .از روز اول فقط و فقط ما اجاره رو گردن گرفتیم تا زندگی رو غلتک بیفته.نک همش مهمون ...

برو دادخواست نفقه بده مجبور میشه توافق کنه دادخواست تامین مسکن هم بده 

از خونه خواهرت هم بلند شو موظف است خونه مناسب تهیه کنه 

2728
سالی یبارم بیان چون تعدادشون زیاده کشش ندارم الان از عید فطر ی هفته راحت بودم فقط.مشکل اینه هربار یه ...

بگو مهمون رو میزبان دعوت میکنه اینجوریکه گوشی رو برمیداره و از شخص میزبان دعوت میکنه و ادرس هتلها رو بفرست براش 

سالی یبارم بیان چون تعدادشون زیاده کشش ندارم الان از عید فطر ی هفته راحت بودم فقط.مشکل اینه هربار یه ...

وقتی خرجشون مامانت میده بایدم به حرفت گوش نده

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست‌!🖤
یه مدت از مادرت نگیر این هار شده عادت کرده میریزی حلق قوم شوهر

از این اعصابم خرده ک همه حرفایی ک بینمونه رو خواهرش میدونه وگرنه چرا لج کرد بره خونه خواهربزرگم .خواهرش مجرده سن بالاس عین مادرشوهر هس.شوهرمم انقد پرروعه ک اخرم میگ میخاستی نون ماست بهشون بدی .خودش میگ بیان بعد از اینور میگ ندارم منم ک نمیتونم بشینم نگاشون کنم .غذا نیارم.گازم ندارم اخه شهرستان بودیم پولشو مامانم ریخت تو کارتم ک بخریم خرج کردیم .نمیدونم چجوری ب مامانم بگم .فک میکنه شهرستانه قراره بیارمش.

برو دادخواست نفقه بده مجبور میشه توافق کنه دادخواست تامین مسکن هم بده  از خونه خواهرت هم بلند ...

گفته اگ اینکارو کنی میبرمت شهرستان خونه پشتی.ی خونه نقلی تو حیاط باباشه میگ میبرمت اونجا.شهرستانش انقد کوچیکه اتوبوسم حتی نداره .روز اول گفتم هیچی اگ نداری عیب نداره واسم انسانیت مهمه همونم الان دیدم ندارن .تازه چنبار خواهرشوهرم داره مخم میزنه بکشونه تو کار بازاریابی پنبه ریزـگفتم من نمیتونم دوست ندارم اینکارو .ول نمیکنه

2738
بگو مهمون رو میزبان دعوت میکنه اینجوریکه گوشی رو برمیداره و از شخص میزبان دعوت میکنه و ادرس هتلها رو ...

من فقط خونه جاری بزرگم ی شب بودیم با ی وعده نهار .ک اومد عیدفطر سه روز موند.یکیم خواهرشوهرم کوچکم دوشب خونش خوابیدیم و چنبار شام همه رو دعوت کرد ماهم بااونا دعوت کرد ک الان گفتم اومد جبران کنم یهو دیدم جاریشو خانوادشم اورده ک .اینا هیچی.ولی اینک خواهرشوهر دیگم همون مجرده ک رو شوهرم نفوذ داره داره هی مهمون میفرسته و داره زمینه چینی میکنه رو اعصابه .تازه یعالمه کتاب بازاریابی خرید ۴میلیون گفت بذارم خونت با  خواهر بفرست بیاد .با بدبختی راضیش کردم کتاباشم ببره با خودش همینم مونده امانتداری هم بکنم اخرم خسارت بگیرن 

واا اونا عروس نمیخواستن ، کلفت میخواستن . 

منو شوهرم هردو ازدواج دوممونه شوهر سابقم فامیلمون بود من تا حالا فکر میکردم اونا بدن .مامانش ازم همش کار میکشید ولی بخدا یبار فامیلاشون اینجوری تلپ نشدن خونمون.شوهرم پول نداشت مهمون دعوت نمیکرد .یبار عید دعوت کرد خودش همچی خرید حتی واس ابکش برنج میومد کمک.خودش رفت بستنی و نسکافه خرید.تازه هم خانواده خودش بودن هم خانواده من. یبار توجمع متلک ننداختن ولی چون معتاد بود و عصبی دستبزن داشت جداشدم .ولی اینا انگار کلاهبردارن.ذره ای خجالتم نمیکشن.

منو شوهرم هردو ازدواج دوممونه شوهر سابقم فامیلمون بود من تا حالا فکر میکردم اونا بدن .مامانش ازم همش ...

اینا بیشتر شبیه غارتگرا هستن . انگار عمدا میان خونه طرف رو غارت کنن . والا تو این دوره و زمونه اونایی که حقوق مرتب میگیرن هم تو خرج خانواده خودشون موندن چه برسه به اینکه این همه مهمان بیاد و این همه مدت هم بمونن . حالافکر میکنی اگر بری شهرشون بهتر میشه ؟

گفته اگ اینکارو کنی میبرمت شهرستان خونه پشتی.ی خونه نقلی تو حیاط باباشه میگ میبرمت اونجا.شهرستانش ان ...

خوب میتونی دادخواست تامین مسکن مناسب و در شان بدی حق نداره ببرتت خونه پشتی 

یخورده هم مقصر خودتی ! 

اینا بیشتر شبیه غارتگرا هستن . انگار عمدا میان خونه طرف رو غارت کنن . والا تو این دوره و زمونه اونای ...

شهراونا ک فایده نداره .عید خونه پدرشوهرم ۴روز بودم این خواهرشوهر مجرده ک دس ب سیاه سفید نمیزنه همه کارهارو منو مامانش میکردیم بعد جاریم اومد موقع شام رفت اونور رو مبل نشست خواهرشوهرمم یاد گرفت رفت کنارش .همه ظرفها و پهن جمع کردن سفره با من بود .اونا مهمون بودن .شوهرمم اصلا واسش مهم نیس .فقط پول دراوردن واسش مهمه.ولی همش میگ ندارم هیچی نمیده.باید جلو مامانم بگم میخام برم ی شهر ثالث و یمدت برم .با کل خانواده شوهرمم قطع رابطه میکنم خودم نمیرم ببینم روشون میشه بیان؟اینجارو ب بهانه حرم و امام رضا میان.ولی شهردیگ باشم دیگ بهانه ندارن.اینجوری اگرم بیان مامانم نیس ک بخاد هی ابروداری کنه.من شوهرم اوردم شهرم تا شاید ندارم گفتنشو ول کنه بچه داربشیم.ولی بدتر شد.شهرشون بودم یبار دخترعموش با خنده بهم گفت میایم شهرت هتل فلان اسم شوهرمو گفت .الان بگن هتل مامان فلانی درستتره انگار😫😖😖😖