2737
2739

سلام اسکراب و ژل شستشو مخصوص پوست چرب و مرطوب کننده پوست چرب استفاده میکنم ولی همچنان چربه از حموم که میام بعد یک ساعت برق میوفته و چرب میشه چه کنم؟ تجربه ای دارید شما؟

آقاجون به خاطر بچه ها ظهور کن

حنا  و اب بزار قشنگ چربیشو میگیره

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

من ک مرطوب کننده نمیزنم چون پوستم چربه 

ولی گاهی ابرسان میزنم

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ماسک خاک رس

روزی دوبار پوستت رو با شوینده ات بشور

تونر استفاده کن تا چربی پوستت رو کنترل کنه

زیر کرم پودرت هم پرایمر بزن آرایشت نماسه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738
آبرسان چه مارکی خوبه؟ حنا رنگ نمیده؟

حنا بی رنگ بزار 

سرم ابرسان من ویشی هس ازشم راضیمـ

دیگه ابرسان مارک دیگه ای نمیشناسم

2706