2737
2734
عنوان

به نظرتون من حق دارم یا نه؟

94 بازدید | 14 پست

مامانم رو خیلی دوست دارم. ولی متاسفانه یه سری کارای مامانم ناراحتم می کنه.

من خودم شاغلم و جایگاه اجتماعی خوبی هم تو جامعه دارم .یه دختر هم دارم. ولی متاسفانه مامانم مثل بچه ها باهام برخورد می کنه همیشه امر و نهی می کنه بهم. مثلا جایی باشیم با هم از بس با چشم و ابرو یا کلامی بهم دستور می ده که واقعا قاطی می کنم.یا جایی بخوام برم انتظار داره حتما برم دنبالش اونم ببرم و گرنه اخم و تخم می کنه.مسن نیست و خودش از پس کاراش بر می یاد. واقعا نمی دونم دیگه چیکار کنم 

مث مامان منه

حق داری ولی چاره ایم نداری

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

یه جوری میگی انگار مث تاکسی درخدمتش باشم انگار داری با مادرشوهر میحرفی 🙁🙁

من که خسته نمیشم ازینکه مادرم هی دستور بده 😚😚

ببخشیدا ولی اونی که در موردش میحرفی 

اگه نبود شما هم تو این جایگا نبودی هر چند تلاش خودت بوده اما به زحمتای مادرته الان موفق شدی 

میدونم ناراحت میشی از حرفم .اما بدون خیلیا حسرت این چیزا مونده ب دلشون .چون یا مادرشون جدا شده .یا فوت کرده .

خوشبحال اونایی که خدا انقد دوسشون داره که هیچ به آرزوهاشون نه نمیگه 🙁
که مادرتون به انجام چی اشاره دارند یا میخوان مثلا کجاها ببریشون

مثلا چون خونه آبجیم نزدیک محل کارمه .اونجا زیاد می رم.

مامانم انتظار هر دفعه رفتنی اونجا .کلی راه رو بیام دنبالش ,مامانم رو بیارم ,بعد مثلا نیم ساعته بعد دوباره برگردونمش خونه شون

یا وقتی می خوام تو جمع حرف بزنم همش چشم غره می ره

😟😐مامانتهههه هاااا مادرهههه مادر

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 
یه جوری میگی انگار مث تاکسی درخدمتش باشم انگار داری با مادرشوهر میحرفی 🙁🙁 من که خسته نمیشم ازینکه ...

من خودم شاغلم

کل کارهای خونه هم با منه

کل کارهای دخترم , جابه جا کردنش.

خریدهای خونه و ...

من خودمم مامانم رو جابه جا می کنم هر جا می خوام برم. ولی بعصی مواقع واقعا انتظارش خیلی زیاده الان یه نمونه از دیروز می گم

من خودم شاغلم کل کارهای خونه هم با منه کل کارهای دخترم , جابه جا کردنش. خریدهای خونه و ... من خو ...

😌 صبور باش .اشکال نداره .مطمعن باش همیشه تو دلش دعای خیر برات میکنه و به خودش افتخار میکنه دخترش هواشو داره .بزار اولین نفر تو دنیا باشه که حس خوشبختی و خوشحالی داشته باشه .ایشون مادرته دوست یا فامیل یا آشنا نیست که بگیم حق داری .شب بیداری بیخابی از همه وجودش گذشته تا شما الان موفق شدی .عزیزم 

به خودت هی تلغین کنی یه نفرت به وجود میاد .اما اگه 

بیشتر دوسش داشته باشی .بعدن به خودت میگی من چطور ب خودم اجازه دادم همچین فکری کنم در مورد مادرم .خاهر من با وجود اینکه ازدواج کرده یه پسر هم داره 

ولی همه فکر زکرش پیش مادرمه .حتی پولی که شوهرش بش میده نصفشو برا مادرم خرج میکنه .خیلی کارا برا مادرم میکنه .همیشه هم گفته به شوهرش که اگه مامان بابام روزی پیر بشن باید یه خونه دو طبقه بگیرم پیش خودم باشن .نمیخام آخر پیری منت کسی رو سرشون باشه یا 

کسی بخاد محل نزاره بهشون .شوهرشم بنده خدا چیزی نمیگه میگه هر جور تو دوس داری .هر کاری بگی برا مامان بابام انجام میده .امیدوارم منم مث خاهرم بشم 😚😚

الانم تاپیکتو قفل کن بی خیال شو .چون اگه جنبه نداشته باشی ممکنه حرف بقیه تاثیر بزاره و گند بزنی به حال خودت

خوشبحال اونایی که خدا انقد دوسشون داره که هیچ به آرزوهاشون نه نمیگه 🙁
2706