2733
2734
عنوان

زرزی ام دیروز مشاور بهم گفت باید قید این زندگی رو بزنی

| مشاهده متن کامل بحث + 3002 بازدید | 232 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا مادر شوهرتو .... چی بگم که کفر نباشه. آدم کنه انشالله

به خدا یه وقتایی آرزوی مرگشو میکنم که شاید زندگیم یه کم بهتر بشه ولی بعدش سریع میگم خدایا غلط کردم آرزوی مرگ کسیو کردم

بچه ها تورو خدا یه راهکار بدین که من چجوری راضیش کنم بره پیش مشاور حرف بزنه؟

باید یکم عرضه به خرج بدی باهاش قهر کنی و جدی برخورد کنی  تا بیاد مشاوره وگرنه این خیلی از خود راضیه به این راحتی نمیاد، از اوناییه که دست پیش میگیره پس نیفته، استادشم مادرشه 

No Reply
2731
وای وای خدا بدادت برسه چقدر لوسه

خودش همیشه میگه من مررررردم! مرررد

ما هیچ مشکلی نداریم تو اشتباه فک میکنی

از بس سرت تو گوشیه رویایی داری فک میکنی و از این حرفا

كي ميگه خيلي از مشاورا ببينن كه واقعا راهي نيست همينو ميگن من به شخصه سه چهار مورد تو اطرافيانم دي ...

خیلی مشاور غیرحرفه ای داریم

خیلی زیاااد!

خودم همکارشونم و اینو میگم

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
اینارو گفتم که تا حدودی با اخلاق مادر شوهرم آشنا بشین

عزیزم مگه زندگی الکیه که بخوای راحت جا بزنی من به شخصه نظر بعضی مشاوره ها رو قبول ندارم چون دیدم باعث زندگی خیلیها شدند که همون ها الان پشیمان هستند .کمی صبر و گذشت وهمچنین پخته تر شدن در زندگی همه چی رو درست میکنه .

دیشبم یهو گفت قلبم تپشش زیاد شده و تا نصف شب بی تاب شده بود نمیتونست بخوابه

خودش رو به مریضی زده بود یا واقعی ؟

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
یا علی مثل شوهر من میگه.😐😐😐😐😐

😐😐😐😐😐منم رفتم توفکر اخه شوهرمنم میگه

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
خودش رو به مریضی زده بود یا واقعی ؟

الکی دیگه تو پستشم گفت که اگه باصحبت حل نشه خودشو به بیماری میزنه

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
منم كه نگفتم همشون خوبن عزيزم

میگمذیعنی ممکنه چندنفرشونم کاری از دستشون بر نیاد ولی دلیل نمیشه مطلقا نشه کاری کرد

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2706