2733
2734
عنوان

زرزی ام دیروز مشاور بهم گفت باید قید این زندگی رو بزنی

| مشاهده متن کامل بحث + 3002 بازدید | 232 پست

زندگیم داره میپاشه از هم ولی اون قبول نمیکنه مشکلی هست این وسط

همش میگه تو خوشی زده زیر دلت و اگه خونه نداشتی یا وضعیت مالیت مث خیلیای دیگه بود اون موقع باید چی کار میکردی و از این حرفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سر همین چیزاست ک فرت فرت داریم طلاق میگیرم و زندگی هامون به گند کشیده میشه خب عزیز من یکم از خود گذشتگی کن یکم دلتو صاف کن اونا بدن تو بد نباش سکان زندگی خودت دست خودته شاید بقیه باشن دو برت ولی ناخدای  اصلیش خودتی 

مشاورتو عوض کن مشاور حرفه ای نباید با قاطعیت حکم طلاق بده اونم جلسه اول قبل از هرگونه مداخله ای!

مجردا هم دقت کنن وقتی با پسری که کارش با باباشه یا خونه ش پیش مامان باباشه یا هردووو ازدواج کنن این اتفاقا میفته. یه پسر به میزانی که وابستگی مالی به خانواده ش داره اونام حق دخالت به خودشون میدن.

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

استارتر شوهر منم عین شوهر تو ولی عصبی بودنش هم بهش اضافه کن.3 ساله عقد بودم کل 3 سال رو همش باهام قهر بود 1 ماه 2 ماه قهر میکرد.وای عذاب کشیدما الانم دارم جدا میشم.اینجور ادما اتفاقا اعتماد بنفسشونم بالاست فکر میکنن خیلی خوبن

فقط بخاطر همین گفته باید قید زندگیتو بزنی؟

همسر من خیلی شدید مامانیه! حتی مشاور گفت تو خودت هیچ کاری ازت بر نمیاد اون که مشکل داره مادرشه و همسرت که نمیخواد قبول کنه این رفتاراشون اشتباهه

گفت اصن به بلوغ ازدواج نرسیده و باید تو بغل مامانش میموند

منم چند سال پیش ک مشاوره میرفتم

دکتر این حرقو زده بود

نگو آقا عاشق من شده بود و میخاست زندگیمو جهنم کنه

که خودشم میگفت

انقدر با روانم بازی کرد که مجبور به خودکشی شدم

لزفا" لطفا" لطفاااااااا" 

تو انتخاب دکترتون دقت کنید

مطمئنی مشاوره رفتی ؟؟؟؟ هیچ مشاوری تاکید میکنم هیچ مشاوری حتی تو بدترین شرایط همچین حرفی نمیزنه !!!! ...

كي ميگه

خيلي از مشاورا ببينن كه واقعا راهي نيست همينو ميگن

من به شخصه سه چهار مورد تو اطرافيانم ديدم

بنظر مشکل پیچیده و خاصی نیس ک کار ب جدایی و حتی قهر بخواد برسه

خودتون معترف هستین ک درکنار این موضوع نه ب لحلظ مالی ن ب لحاظ اخلاقی ایشون هیچ مشکلی ندارن

بنظرم فقط ی جوری باید لِم ایشون رو پیدا کنید ،چه همسرتون چه مادرشون

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
تو انتخاب مشاورت دقت کن چون یه مشاور حاذق هیچ وقت نمیگه باید قید زندگیتو بزنی

اونم یه باره نگفت 

گفت اگه نخواد تغییر کنه با این شرایط باید قیدشو زد

این حرفو 2 سال پیشم یه مشاور دیگه بهم گفته بود و من خندیدم به حرفش

2706