2737
2739
عنوان

زن خانه دار بیکار نیست !

| مشاهده متن کامل بحث + 30298 بازدید | 316 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانه داری واقعا سخته من هم غذا میپزم جلو حرارت گاز آب میشم، تازه اونم باید غذای مورد علاقه شوهر نفهمت باشه کهفقط سرکارش میشینه پشت سیستم لم میده وقتی میاد خونه باید ماساژش بدم و غذای موردعلاقشو جلوش بزارم، بعد خونه جارو بکش، آشپزخونه تمیز کن حموم بشور، دسشویی بشور، خونه تکانی کن، بچه رو شیربده بعدش بزرگ شه ببر مدرسه باهاش سروکله بزن درساشو بهش بگو مراقبش باشی، قضایای رفتن به مدرسه و شکایتهای معلم و جلسات هم بماند، شام درست کن، و...پنجره هارو تمییز کن با ارتفاع خطرناک باهزار ترس، من الان مچ دستم ارتروز گرفته کمرمم مهرش کج شده 36 سالمه شکسته شدم مث پیرزنها شدم، یخچالو خالی کن و تمییز کن، گپشت و مرغ و سبزی پاک کن و بشور بسته بندی کن بنداز فریزر، مهمونداری کن

منم خانه دار بودم

ولی مجردی کار کرده بودم

دیدم تو خونه موندن و انجام کارای روتین هم انرژیمو میگیره و هم فکرای چرت میاد تو سرم هم همش با شوهرم سر هرجی بحثم میشه

الان دوباره کارو شروع کردم ، خیلی راضیم ، درسته خونه داری خیلی زحمت داره ولی میتونی برای خودتم وقت بذاری

اگر بیمه عمر برای خودت خواستی که بشه یه پشتوانه بهم یه پیام بده 

2731
خانه داری واقعا سخته من هم غذا میپزم جلو حرارت گاز آب میشم، تازه اونم باید غذای مورد علاقه شوهر نفهم ...

بنظرم میتونستی تو این مدت برای خودت هم وقت بذاری ، ۲ ساعت میرفتی شنا ، میرفتی باشگاه ، میرفتی موسیقی یاد میگرفتی خلاصه هرچیزی که بهت اعتماد به نفس بده اونجوری الان بعد اینهمه زحمت کشیدن میگفتی یه کاری برای خودم کردم

حداقل الان خودتو بیمه عمر پاسارگاد کن , بذار اینده ت محکم بشه

دقیقا... اتفاقا خانه داری و مادری از همه کارا سخت تره. چون نه مرخصی داره نه تعطیلات...

ینی بقیه شغلا شاید چند وقت یبار شیفت شب بهشون بخوره. ولی مادری و خانه داری درواقع شما هر شب تو شیفت شبی‌. هرکدوم از اعضا هانواده خصوصا بچه های کوچیک کاری داشته باشن جیزی بخوان مامان باید بیدار شه و شبام هواسش باشه🙂

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
2738
خوشحالم که ما خانم ها بالاخره داریم از تحقیر کردن خودمون به عنوان خانه دار دست بر می داریم و بهش افت ...

اینو به خوردمون دادن عزیز... به خوردمون دادن تا فکر کنیم حتما باید بیرون کار کنیم و شخصیت داشته باشیم و از رسیدکی به امور خونه و بچه بدمون بیاد و خودشون به اهدافشون برسن...

البته در کنار نگاه اشتباه مردای قدیم به زن و اینکه زن مث یه کلفت تو خونه کار میکرده و کلی بچه میاورده ولی بازم‌اون احترام لازن رو نداشته هم تاثیر گذاشته.

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...

نه اصلا هم بیکار نیست و مسئولیت زیادی داره اما من میگم بد نیست اگر به فکر اشتغال باشه 

من دو سه تا دوست دارم که دنبال کار گشتن و نخواستن خانه دار بمونن یکیشون تو فرودگاه امام کار نیمه وقت پیدا کرد

2706