2737
2739

من به این نتیجه رسیدم دکتر خوب وجود نداره یه مشکل را باید از چندتا دکتر پرسید ببنی چند نفر مثل هم جواب دادن والادهردکتری ساز خودشا میزنه  نباید بهدیه دگتر اکتفا کرد

میشه لطف کنید برا روح برادرام صلوات بفرستید😢😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزییییزم سلام خوشکلم الحمدلله خیلی خوبن تو خوبی یلدا جونم خوبه؟

فدای تو عزیزم

میای تهران ۱دکتر خوب برات پیدا کنم؟

بی معرفت

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐

پسرمنم‌چشمش‌انخراف داره

میبرمش‌شیراز بیمارستان دکتر خدادوست پیش دکتر شریفی الان سه ساله که تحت نظر هست،خداروشکر مشکلی نداره ،،میگن به عمل هم نیاز نداره

تازه وارد نیستم ،کاربری قبلیم‌مال ۹۶٫۲٫۱۶ بود نامردا ترکوندنم😤😤
2740
من به این نتیجه رسیدم دکتر خوب وجود نداره یه مشکل را باید از چندتا دکتر پرسید ببنی چند نفر مثل هم جو ...

یه دکتر بردم تو 6 ماهگی گفت عمل

تارگیا بردم پیش مغز و اعصاب گفت عمل نمیخواد حدود 5 درصد بچه انحراف داره چشماش

حالا دنبال دکتر خوبم

ولی کاملا باهات موافقم عزیزم

یه دکتر بردم تو 6 ماهگی گفت عمل تارگیا بردم پیش مغز و اعصاب گفت عمل نمیخواد حدود 5 درصد بچه انحراف ...

اگه میتونی بیا شیراز بیارش بیمارستان خدادوست بهترین چشم پزشکا تو این بیمارستان هستن

تازه وارد نیستم ،کاربری قبلیم‌مال ۹۶٫۲٫۱۶ بود نامردا ترکوندنم😤😤
یه دکتر بردم تو 6 ماهگی گفت عمل تارگیا بردم پیش مغز و اعصاب گفت عمل نمیخواد حدود 5 درصد بچه انحراف ...

پس حداقل دوسه تا دیگه ببر ببین اکثریت چی میگن 

به بابای من گفتن سرطان پروستات عمل نکنی دوهفته دیگه مردی رفت یه دکتر دیگه گقت تغذیت درست کن فکر کن با روزی سه تا گوجه کامل سرطان که گفتن رفع شد   

میشه لطف کنید برا روح برادرام صلوات بفرستید😢😙