2737
2739
عنوان

دلم گرفت از این حرف

247 بازدید | 12 پست

دل خیلی نازکی دارم خیلی 

دیشب حال  جسمی مادرم بد شد خودم خیلی استرس گرفتم  پیام دادم به یکی از اقوام که نرس هست گفتم سوال مهمی دارم میتونم مطرح کنم بهت گفت فردا بگو منم ناراحت شدم چون موضوع مهمی بود گفتم معدرت میخوام مثل اینکه نباید بهت پیام میدادم گفت ببخشید مهمونی هستم توی جمع هستم فردا بگو منم بهش پیام ندادم 

نمیدونم چرا خیلی ناراحت شدم خیلی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام.

دوست عزیز امیدوارم حال مادر زود خوب بشه ،از اون خانم دلگیر نشید،به خاطر اینکه کادر درمان اعم از پزشک و پرستار و ....دائم با مریضای بدحال روبرو میشن ،صبر زیادتری دارند و موقعیت های کمتری براشون اورژانس حساب میشه،و اینکه همیشه در هر جمع ،مهمونی ،بین فامیل و دوستان و....مورد سوال پزشکی واقع میشن واققققعععا براشون خسته کننده میشه پیگیری همه اونها.

شاید تولد خودش بوده

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2740
اخه بهش گفتم موضوع مهمیه

نباید اس میدادی باید زنگ میزدی

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
سلام. دوست عزیز امیدوارم حال مادر زود خوب بشه ،از اون خانم دلگیر نشید،به خاطر اینکه کادر درمان اعم ...

حالا صبح توضیح دادم خیلی رسمی جواب داد

اخر هفته هم قراره ببینمش خیلی ناراحت شدم