2737
2734
عنوان

با شوهرم دعوامون شد

1095 بازدید | 124 پست

شوهرم ديروز ظهر خيلي سريع گفت ميخوام با دوستام برم طالقان چون ماشين نميبرم شب ميمونم منم با اينكه دوست نداشتم گفتم باشه قرار بود بره كرج ماشينشو بذاره اونجا ولي مثل اينكه با ماشين خودش رفته بود ديشب ساعت ١٢ ازش پرسيدم گفت با ماشين خودم رفتم گفتم مگه قرار مبود اگه ماشين بردي شب برگردي  يكم خودشو لوس كرد منم گفتم باشه كي مياي گفت فردا ١٠-١١ ميام صبح زود بيدار شدم خونه رو مرتب كردم ساعت ١/٥ بود زنگ زدم گفت نبم ساعت ديگه راه ميفتم گفتم ساعت ٣ خونه نبودي نيا ديگه و گفت گوشيم داره خاموش ميشه با دلخوري قطع كردم ساعت ٤ شد زنگ زدم خاموش بود ٥ زنگ زدم دوستش گفت ببخشيد يك ساعت ديگه راه ميفتيم گفتم شوهرم كجاست ميشه گوشي رو بدين بهش گفت اون پايين باغه گفتم باشه بهش بگين زنگ بزنه ساعت ٧ بود زنگ زد منم هرچي از دهنم درومد بهش گفتم ،و گفتم نيا خونه من درارو قفل كردم رفتم چند بار زنگ زد هر سري بهش توپيدم ساعت ٩ زنگ زد من دم خونه مامانتم كرج براشون گيلاس بردم الان راه ميفتم ميام خونه ١٠/٥ بود رسيد خونه منم درو باز نكردم كه مثلا خونه نيستم واي من خر رو خوب ميشناسه جايي نميرم بعد يه ساعت درو باز مردم اومد تو هرهر ميخنديد بعد دراز كسيد رو مبل پاشو يه چايي بيار خيلي خودمو كنترل كردم ولي مسخره بازيش تموم نشد يهو منم قاطي كردم با دمپاييم كلي زدمش و فهشش دادم اونم بجاي معذزت خواهي بدتر كرد

بعد رفتم بيرون پيش خواهر شوهرم يكم اروم شدم ساعت ٢ شب بود دوباره اومدم خونه و گفتم اروم حرف بزنم كلي گريه كردم حرفامو زدم ولي اصلا نگام نكرد و گرفت خوابيد

تنها حرفي كه زد گفت تو هميشه از دماغ من در مياري منم گفتم تو پاي خرفت باش وقتي ميگي صبح خونم صبح خونه باش كي اينكارو كردي

هميشه دروغ گفتي و ارين حرفا

خيلي حالم بده واقعا خسته شدم دوستاش الويت زندگيشن مثل ادم كار ثابت نداره از نظر مادي مشكل نداريما كارش ازاده پول در مياره ولي همونقدر كه ميخوايم يعني اگه اون پول رو تو يه هفته در بياره سه هفته ول ميگرده

بخدا كم اوردم

کار دوتاتون غلط بود. بشین از طرفه شوهرت ب قضیه نگاه کن بعد برو از طرفه خودت بدونه گریه براش توضیح بده ک اونم بفهمه کارش غلط بوده. اول بگو کارم غلط بود ولی دلایلتو بعد بگو. ادم باید خودشو کنترل کنه تو اگه اصلا برات مهم نبود میشستی کار خودتو میکردی بی قور و داد و دعوا وقتی اومد خونه فرداش ک پاشد یکم خودتو براش لوس میکردی خودش میومد منت کشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حق داری

من باشم از حلقومش میکشم بیرون 

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
2738

اصلا دوست ندارم شوهرم با دوستاش بره جایی.. خوشبختانه انقد دوستاشو بهش شناسوندم ک خودش بدش میاد از دوستاش... این عادتشو ترک بده .مجرد نیست که

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

خب یکم قسط وخرج بتراش پس انداز کن 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

فقط تصور اون لحظه که بهش حمله کردی و با دمپایی زدیش😯

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
2706