2737
2734
عنوان

منو و داستانهای جاری

1071 بازدید | 53 پست

جمعه منو همسرم میخواستیم بریم بیرون که مادرشوهر زنگ زد بیاین با خاله اینا بریم ارم از اونجا که با جاری تقریبا قهریم گفتیم هست یا نه که گفتن نه. 

رفتیم اونجا و دیدیم جاری هست اون رفت با فاصله سه متری ما با گوشیش منم اینور با خاله ها و همسرم و برادرشوهرای مجرد و همسرم بگو بخند هی هم میگفتیم فلانی بیا میوه میگفت مرسی فلانی بیا شکلات مرسی نه گذاشت همسرش دست بزنه نه خودش بچه ها هم هرچی میخواستن بخورن به مامانشون نگاه میکردن . 

اون در جریان بود که ما میخوایم بریم دوست داشت میتونست نیاد من نمیدونستم اون هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برادرشوهرام هی با دختر خالشون که بچه ست و بچه های برادرشوهرم شوخی میکرد اخراش بودیم که جمع کنیم یهو جاریم بلند شد داد که گوه میخوره هر کس با بچه من شوخی کنه و به شوهرش گفت جواب بده دیگه سه تا لگد محکم زد تو کمر شوهرش   

2728

وا

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

يا ابلفضل قفسشو نبرده بودين؟؟؟

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2740

نترسيدي،؟من يكي كنارم يهو اينطوري ديوونه بشه ميميرم از ترس

در بدترينِ ما آنقدر خوبي هست ،و در بهترينِ ما آنقدر بدي هست ،كه هيچ يك از ما اين حق را نداريم كه از ديگري عيب جويي كنيم .
قرصاشو خورده بود!؟

اره ولی سر و ته😂😂😂

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
حالا دیروز زنگ زده ارزو جون تولد بچمه سه شنبه ففط خانوما دوستاش و زن داداشش و مادرشوهرهستیم ساعت 4 د ...

بگو بفرما تو باسسنم 

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

حالا با این تفاصیل که عید خونه ی ما نیومد چهلم مادربزرگم کارت دادم نیومد جمعه ای هم که اینجوری کرد شما بودین چیکار میکردین ؟ میدونمم به اجبار برادرشوهر دعوت کرده

2706