2733
2739
عنوان

پول تو جیبی تون چقدر و باهاش چی میخرید

| مشاهده متن کامل بحث + 3981 بازدید | 179 پست

قبلا دختر بودم دوسال پیش بابام یارانه ام رو میداد و صد تومنم خودش میزاشت روش کلا ب من ۱۵۰هزار میداد.ماهی مدرسه میرفتم خوراکی بخرم.الان همسرم هر ماه یا هر وقت دلش بخواد ۳۰۰هزار ۵۰۰هزار اینا میریزه حسابم.الانم تو حسابم کلا شده۴ملیون تو این دوسال.همه چی خودش میخره برام اون پولو میگه جمع کن پس انداز کن شاید روزی ب دردت خورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😒😒که چی؟؟؟

چی که چی؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
😒😒که چی؟؟؟

همه توضیح دادن و نظرشونو گفتن

ایشونم گفت

اینجا حداقل دست از حسادت بردارید

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2728
همه توضیح دادن و نظرشونو گفتن ایشونم گفت اینجا حداقل دست از حسادت بردارید

خدا شفات بده

حسادت نکردم

میگم که چی میاد تعریف میکنه

همه دارن میگن فلان قد پول میگیریم ایشون میگه شوهرم ماه خب به ما چه؟؟؟

به دل خسته بگویید خداوندی هست...❤️
اینکه شوهراتون از نظر مالی چطور ساپورتتون میکنن همش بستگی به خودتون داره  من ده ساله ازدواج کر ...

عزیزم من مجردم ولی میشه چندتا از این سیاست هاتو بگی میخوام در اینده استفاده کنم

من کل حقوق شوهرم ی تومنه بنظرتون چقدر بده بنده خدا ماهانه نمیگیرم ولی هر وقت پول بخام نه نمیگه مثلا شده ی تومنو ی جا رفتم برا خودم و بچم لباس خریدم اخه هر ماه که لباس نمیخرم چند ماه ی بار اهل کلاس و این چیزام نیستم

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین
بچه ها من ی ساله عروسی کردم هروقت چیزی بخوام کارت شوهرمو میگیرم میخرم ولی تا الان هیچی پس انداز ندار ...

هر کی گفته هر چی خرج کنی 

ارجت بیشتر. دروغه عزیز

این حرف مال اینجاست فقط

یا ابالفضل العباس علمدار 
2738
من کل حقوق شوهرم ی تومنه بنظرتون چقدر بده بنده خدا ماهانه نمیگیرم ولی هر وقت پول بخام نه نمیگه مثلا ...

یدغعه لباس خریدی 

پس باقی خرج تون؟؟ خورد و خوراک 

رفت و امد

یا ابالفضل العباس علمدار 

من تقریبا ۳۵۰ قرعه کشی هم دارم که همسرم پولشو میده روهم ۴۵۰ اما هنوز سرماه نشده تموم شده معلوم نیست چطور خرج میکتم 

شما راه حلی دارید ؟؟

آهای تمومه زندگیم       بی تو تمومه زندگیم     
2706