2752
2734
عنوان

بچه ها در مورد دعا جادو بيايد

186 بازدید | 15 پست

شما بهش اعتقاد داريد؟؟

واقعا پيش كسي رفتيد كه راس بگه 

والا من خودم نديدم اعتقاد دارم اما بعضيا از جاي خوب ميارن واقعا زندگيشون بجز دعا جادو با هيچي حل نميشه مثال ميزنم

١-تو مورد ازدواج من همه شاخ دراوردن كه من چجور جواب دادم اما انگار چشم و گوشمو بستن 

٢-كسي رو ميشناسم كه نه بچه دار ميشه نه زيباست نه هيچ ويژگي مثبني داره خانواده شوهرش ميزارنش رو سرشون ولي اون يكي عروسشون كه همه چي تمومه رو بي محل ميكنن

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم اینا همه دلیل داره فک کنی بش میرسی...جادو و این حرفا از جهله...وختی چیزی رو یا دلیل چیزی رو ند ...

خودم به عين ديدم كه اعتقاد پيدا كردم 

كاش ميشد براتون توضيح بدم اما خيليييييي مفصله 

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟
شما جایی سراغ داری؟

نه اما از اشناهامون ميرم براي بقيه ميارن واقعا اثر گذار و قويه 

این چیزا واقعا وجود داره تو قرآنم بهش اشاره شده...من اعتقاد دارم زیادم دیدم ولی خودم سمتش نمیرم چون ...

من والا يه بار بخاطر خودم رفتم موهام يهو ريزش پيدا كرد و كل سرم خالي شد اما هيچ كمكي بهم نكرد اما كسايي كه ميرن ميارن زندگي بقيه رو خراب كنن خوب ج ميگيرن 

خودم چند جا ديدم

من والا يه بار بخاطر خودم رفتم موهام يهو ريزش پيدا كرد و كل سرم خالي شد اما هيچ كمكي بهم نكرد اما كس ...

خو اینکه معلومه از قدیم گفتن خراب کردن آسونه همیشه کارای بد انجام دادنش راحتتره...ولی خب دعابرا کار خیر هم چیزی نیس ک آدم پیش هرکسی بره و جواب بگیره

منم قصددارم برم دعابگیرم جورشه نامزدکنم خسته شدم ازاین همه انتظارازاین دوستی طولانی خسته شدم...

مگه نامزدي و ازدواج نشون دهنده خوشبختيخ ؟

جادو حقیقت داره تو قران سوره فلق هم اومده ولی برای باطل کردن سحر وجادو پیش رمال نرین یه دعاهایی تو مفاتیح هستش بخونید چهار قل وایه الکرسی بخونید هر روز ۵۰ ایه از قران بخونید واینو یادتون باشه تا خدا نخواد هیچکی نمیتونه اسیبی بهتون بزنه

آدمی که حرف دیگران، نه بهش اعتماد به نفس میده نه تخریبش میکنه قطعا جای درستی ایستاده .
مگه نامزدي و ازدواج نشون دهنده خوشبختيخ ؟

عزیزم اخه ما8ساله دوستیم بعددیگ طولانی وخسته کننده شده.شرایطمون جورنمیشه نامزدکنیم خانوادم بهونه خواهربزرگترمومیارن بعدنامزدمم اون کاری ک دوستداره بره واسش جورنمیشه بخاطراین همچنان دوستیم خییییلی سخته بخدا...

کاش میشد بعضیارو یک ساعت بزاریم جای خودمون بعد بهش بگیم ببین میتونی تحمل کنی...!!!
عزیزم اخه ما8ساله دوستیم بعددیگ طولانی وخسته کننده شده.شرایطمون جورنمیشه نامزدکنیم خانوادم بهونه خوا ...

عزيزم بسپر دست خدا 

ايشالا كه امسال درس ميشع😍