2733
2734
عنوان

اونایی که فقط و فقط با قرص پریود میشن تورو خدا کمککککککککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 776178 بازدید | 9957 پست

سلام منم همین مشکل رو دارم متاسفانه برام دعا کنید تا آخره تاپیکو نخوندم همون اولاشو خوندم نمیدونم الی جون و شهرزاد عزیز نتیجه گرفتن یا نه امید وارم که نتیجه گرفته باشیر 

من همونم که امضام این بود که تا اربعین مامان میشم الان مامان شدم خدایا شکرت این حس قشنگ رو شامل همه منتظرا کن .96/8/11

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من چاق بودم رفتم‌دکتر بعد ۸.۹ماه پریودمیشدم بهم قرص متفورمین داددکترگف باید تااخرعمرت بیای دکترا فقط‌میترسونن.حتی توخواب هم بهم گفتن باید لاغربشی باورزش من شروع کردم به ورزش کردن ووزنمو پایین اوردم بعد بااون عرق رازیانه خوردم تا یکی دوماه والان خوب خوب شدم درست تووقتش عادت میشم راهش پایین آوردن وزن وعرق رازیانه 

منم فقط با آمپول قرص پري ميشدم متفورمين هم مصرف ميكردم فايدي نداشت ٨كيلو وزنموپايين اوردم هرشب ردمكرده رازيانه ميخوردم ٥سالم منتظربارداري بودم دوماه مصرف كردم پريودم منظم شديه ماه پريودنشدم ولي احتمال بارداري نميدادم فك ميكردم مثل قبل شدم بي بي چكم مثبت شدسونوهم هفته ٦بودم خيلي پشيمون تواين ٥سال خاصيته رازيانه روميدونستم ولي جدي نگرفتم 

عزیزم من از 16 سالگی تا الان که 30 سالمه اگه مدروکسی پروژسترون نخورم پریود نمیشم.

الان 8 ماهه زایمان کردم، تا دو ماه قبل بدون قرص عادت میشدم، اما دوباره قطع شد. حالا باید باز قرص بخورم.

فقط تعجبم از اینه که من اینهمه دکتر رفتم ولی همه شون متفق القول گفتن تنبلی تخمدان نازایی نمیاره. فقط قرص بخور که زمان تخمک گذاریت معلوم شه. علت اصلی ناباروری من رو هم اسپرم نداشتن همسرم میدونستن نه تنبلی تخمدان!

نمیدونم چرا به شما گفتن نازایی!!!!

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.

سلام عزیزان خوبین دوستانی که فقط با قرص پریود میشین بله همتون میتونین مامان بشین تو این تاپینگ خیلی ها با این مشکل مامان شدن ....فقط باید استروژن و پروژسترون رو هرماه بخورین رحمتون نرمال بمونه بعد برید دکتر براتون براساس ذخیره ی تخمدانتون امپول بنویسه برای تخمک گذاری بله الی جون مدیر این تاپینگ خودشم دوقلو دختر پسر داره که الان ماشالله بزرگ شدن اونم فقط با زدن امپولهای تحریک تخمدان و تخمک گذری با اقدام طبیعی مامان شد و خیلی از بچه های دیگه نتیجه گرفتن بعضیا طبیعی بعضیا ای یوای بعضیا ای وی اف 

سلام خانوما.منم مثل شما فقط با امپول پریود میشم. یک سال و نیم امپول پروژسترون زدم که به قول دکترم منظم بشه پریودم. ولی تا که آمپول ها قطع شد دیگه 5ماه پری نیومده. به نظرتون قرص پروژسترون بهتر نیست؟ یعنی تا عمر داریم باید آمپول بزنیم تا پر بشیم؟ این آمپولا سرطان زا نیست؟ 

2706