2737
2739
عنوان

شوهرم میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1613 بازدید | 91 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیادی داری کوتاه میای این جوری فکر میکنه واقا ریگی به کفشته که هیچی نمیگی ...

اره خودمم به حرفتون رسیدم😢 البته من کلا ازش کناره گرفتم زیاد باهم حرف نمیزنیم حتی حرفای معمولی جواب توهیناشم نمیدم اصلا

2731

اسی تو تاپیک قبلت دیدم هنوز عشقت بهت پیام میده شاید اینو فهمیده  بهت اینا رو میگه

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2740
یکی این مرتیکه خاله زنکوبیرونش کنه اعصابشوندارم

چقدم چندش نظر میده😷😷😷

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

خدایی شوهرا و مردای نی نی سایت یکی از یکی داغون تر و بیشعورتر و نفهمترن

من موندم چقدر  زنا بدبختن که با این عوضی ها سر میکنن!!!!!😐😐😐😐😐

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
خدایی شوهرا و مردای نی نی سایت یکی از یکی داغون تر و بیشعورتر و نفهمترن من موندم چقدر  زنا بدب ...

عوضی نیست اگه واقعا انقد بیشعور بود کنارش نمیموندم ولی متاسفانه خوبی های زیادی هم داره

عوضی نیست اگه واقعا انقد بیشعور بود کنارش نمیموندم ولی متاسفانه خوبی های زیادی هم داره

از نظر من با اون حرفش و توهینش مرز عوضی بودنو رد کرده

البته تو  خودت بهتر میدونی چرا این دری وری را میگه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706