2733
2739

خب مثبتتتتتتههههههههه دیگه😍😍😍

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ازمایش بده حتما تا مطمین شی

والا میترسم بخوره تو ذوقم چهار ماهه اقدامم اون ماهم انداختم عقب بتا دادم منفی شد دیگه حس ضایع شدن ندارم کلن پری هام نامنظم شد دوران عقد سر ۲۱روز میشدم اما چهار ماهه ک ازدواج کردم خورده بهم.الان ۲۴روز پاکم دهم خرداد پاک شدم 

2738
والا میترسم بخوره تو ذوقم چهار ماهه اقدامم اون ماهم انداختم عقب بتا دادم منفی شد دیگه حس ضایع شدن ند ...

منم از وقتی اقدام کردم مینداختم عقب . دو سری اخر که ۱۵ روز عقب افتاده بود . بچه های اینجا گفتن نشونه ی خوبیه چون رحم داره اماده میشه برای بارداری . ایشالا توام بی بی چک زدی مثبت بشه . الهی امین

منم از وقتی اقدام کردم مینداختم عقب . دو سری اخر که ۱۵ روز عقب افتاده بود . بچه های اینجا گفتن نشونه ...

ممنونم عزیزم دعامون کن.گلاب ب روت اسهال گرفتم و دل پیچه از سرشبی فردا بی بی بزنم شاید خبرشو میدم بهت

2706