2733
2739

سلام یه سوال داشتم من الان هفته ۳۰ ام ولی برای سزارین ام میخواستم کرج زایمان کنم چون که هزینه‌های بیمارستانی تهران زیاد بود این هفته وقت دکتر تهران دارم بعد از اون می خواستم زیر نظر دکتری که توی کرج در نظر دارم به باشم اما مثل اینکه دکتر مسافرت و تا اواخر مرداد میاد برای من فقط بیست و سوم اولین ویزیت رو گذاشته و من ۱۰ شهریور برام سونو تایم  زایمان طبیعی گذاشتند. الان کلی استرس دارم که برای معرفی دیر نشه یا اینکه دکتر تاریخ هشتم یا ششم شهریور که من می خوام وقت سزارین بشم رو نتونه برای سزارین بده یه سوال داشتم اینکه کسی که سزارین بودن چند وقت قبل از عملشون دکتر معرفی‌نامه بیمارستان  بهشون داده برای سزارین کردن

خدایا شکرت بابت نعمت هایت ،از تو میخواهم فرزندان سالم و صالح در دامانم بگذاری و خوشبختی و محبت را در دلم پر کنی و حسد وکینه را خالی گردانی که اینگونه زندیگیم گلستان میشود

البته زایمان اولم هم سزارین یوده.تمام نگرانیم اینه که دیر نشه و این تغییر پزشک بهم استرس وارد کرده

خدایا شکرت بابت نعمت هایت ،از تو میخواهم فرزندان سالم و صالح در دامانم بگذاری و خوشبختی و محبت را در دلم پر کنی و حسد وکینه را خالی گردانی که اینگونه زندیگیم گلستان میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان سی هفته هستم میدونم الان زوده.دکترم امینیان هستش اما تا مرداد مسافرته و به من 23مرداد اولین ویزیت با ایشون رو دادن یعنی کمتر دو هفته قبل از زایمانم

2740

تخت جمشید میرم

گفت اولین ویزیت بیستمه و زودترین ویزیتی که میتونم بدم برای23مه

خواهش میکنم.تعریفش رو مخصوصا توی سزارین خیلی شنیدم چند تا از دوستام هم پیش سزارین کردم خیلی راضی بودن به نظرت یعنی دکتر خوبی نیست

خواهش میکنم.تعریفش رو مخصوصا توی سزارین خیلی شنیدم چند تا از دوستام هم پیش سزارین کردم خیلی راضی بود ...

من دکتر امینیان رو نمیشناسم. اما چون خودم کرجم خونمون روبروی تخت جمشیده گفتم اگه بخوای تخت جمشید دوتا دکتر خوب دیگه هم داره که دوستم پیششون زایمان کرد و راضی بود خیلی هم راحت نوبت میدن و مهربونن. مطبشون هم کنار بیمارستانه

2706