2733
2739
عنوان

دلم بچه نمیخواد!

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 72 پست

منم بچه دوست ندارم حالا حالا ها ...منتها نه بخاطر این حرفا ..دلم نمیخواد خودمو محدود کنم

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی فکر میکنم به این موضوع، حتی به گرفتن بچه بی سرپرست و تشکیل یه خانواده واسش ولی متاسفانه اوضاع ...

این تصمیم خیلی خوبیه ولی باید قوی باشی و مسیولیت بپدیری در صمن این زندگی شخصی شماس که به شما ودهمسزت ربط داره این تصمیم نه به کسی دیگه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2731
منم ٢٨ سالمه و تا٣٥ بچه نميخوام اگه هم نشد بعدش دلم خيلي ميگيره ولي چكار ميشه كرد نميخوام كسيو بدبخت ...

رو فریز کردن تخمک هات فکر کن 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

عزیزم هیچ کس نمیتونه آینده خودش یا دیگری رو تضمین کنه خیلی هارو دیدم از عرش به فرش رسیدن.... و برعکس

فقط امید به خدا هست که مارو به ادامه زندگی و فرزند آوری سوق میده فقط امید به خدا و به کمک خدا ولاغیر.

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
2740
منم خیلی به این چیزا فکر میکردم خیلی کلنجار رفتم خیلی مشاوره گرفتم کلی چیز خوندم و گوش کردم خلاص ...

البته بگم ها

من واقعا عاشق بچه ها هستم

تنها زمانی که واقعا مغزم ازاد ازاد میشه وقتیه هست که با بچه ها هستم

اما خب بچه اوردن تو این دنیا به بحث دیگست

منم ٢٨ سالمه و تا٣٥ بچه نميخوام اگه هم نشد بعدش دلم خيلي ميگيره ولي چكار ميشه كرد نميخوام كسيو بدبخت ...

وای عزیزم نگید توروخدا اینجوری😔

اگه همه بخوان اینجوری فک کنن ک کسی بچه نمیاره و آینده نابود خواهد شد

سختی و اینا داره بچه دار شدن ، ولی ن اونجور ک شماها دارید میگید و کلااااا قیدشو میخواید بزنید😔

زندگی بدون بچه میشه اصلا؟! 

من الان ک 24 سالمع میگم دیرم شده تازه😆 از 22 سالگی میخواستم ولی متاسفانه سقط میشد تا اینکه سومی موند برام و مهر میاد بغلم ایشاللااااا😍😍😍😍😍😍

پسرم عشقمه😍همسرم زندگیم😍
قبل بچه دار شدن نباید به این چیزا فکر کرد؟ یه ادم دیگه را میخواهیم وارد این دنیا کنیم بلاخره

چرا فکر خوبی داری و اینکه داری میپرسی ولی نسخه دو انسان هیچوقت شبیه هم نیست 😊🌹💖♥️

امادگی ش چجوری در شما ایجاد شد؟ میخوام ببینم به مرور زمان ممکنه حسم تغییر کنه

دوست داشتم از عشقم بچه داشته باشم و یک انسان مشترک از هر دومون به وجود بیاریم و شرایط روحی و روانی و مالی اش رو هم داشتیم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2706