2733
2734
عنوان

دلم بچه نمیخواد!

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 72 پست
شاید الان که واقعا میخوای و امادگیشو داری مادر بهتری بشی

اگه بشم اصلا.آخه سنم رفته بالا.کمکاری تخمدان دارم.

البته اونقدرا هم این مساله برام حیاتی نیست

ولی میدونم اگه بچه داشته باشم هر کاری براش میکنم

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فریز کردن تخمک چیه؟ نشنیدم تا حالا؟

https://www.google.com/amp/s/www.isna.ir/amp/97033114967/

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
اگه بشم اصلا.آخه سنم رفته بالا.کمکاری تخمدان دارم. البته اونقدرا هم این مساله برام حیاتی نیست ولی ...

تعدیه سالم ورزش نداشتن استرس

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2731
ببین یه سری واقعیت ها رو باید پذیرفت اول اینکه اگه من ایران میموندم شاید هیچ وقت بچه نمیاوردم با ا ...

بچه دار شدن شما عالی بوده کاملا با فکر و منطق،تبریک میگم بهتون

من بیشتر نگرانیم فقط و فقط به خاطر شرایط ایرانه و اینکه به نظرم ظلم به یه انسان دیگه اس وارد کردنش تو این شرایط

شاید از نظر خیلی ها اشتباه باشه این نظر ولی من فعلا با این فکر درگیرم

ممنون از کامنتت 🙏❤

من چه گویم 
بچه دار شدن شما عالی بوده کاملا با فکر و منطق،تبریک میگم بهتون من بیشتر نگرانیم فقط و فقط به خاطر ش ...

واقعا حق داری

خوشحالم که میبینم مردم به بچه اوردن فکر میکنن و دیگه صرفا به خاطر این که وقتشه بچه نمیارن

گاهی شرایط جور نیست

بعضی از ادم ها کالای ازدواج و بچه دار شدن نیستن

خوبه که بتونیم بدون در نظر گرفتن فشار اجتماعی تصمیمی بگیریم

2738
عزیزم من یکی از دوستام دکترای روشناسی داره هم خودش هم شوهرش شرط ازدواجشون این بود که بچه دار نشن الا ...

بعد از چندسال چه بلایی سر زندگی مشترک بدون بچه میاد؟

به اینم فکر میکنم😣

من چه گویم 
تعدیه سالم ورزش نداشتن استرس

استرس که دست خودم نیست.شب و روز باهاش درگیرم.😅

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
استرس که دست خودم نیست.شب و روز باهاش درگیرم.😅

میدونم ولی سعی کن به بچه دار شدنت فکر نکنی و فقط اقدام کن وقتی بی خیال بشی زودتر نتیجه میگیری