2737
2734

یک هفتس غذا کمکی شروع کردم ولی هرچی میدم نمیخوره دخترم چون رفلاکس داره زودتر شروع کردم بزورم نباید بدم بالا میاره 

پوره هویج . فرنی. کته . سوپ دادم نخورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من اوايل بد ميخورد ، يه مدت خوب شد ، الان كه نه ماهشه اذيت ميكنه و به زور ميخوره ، تقريبا نيم ساعت پيشش ميشينم و وقتي ميخواد يه وسيله اي رو توي دهنش بزاره سريع قاشق رو داخل دهانش خالي ميكنم 

اول انسانيت 
2728
دختر من اوايل بد ميخورد ، يه مدت خوب شد ، الان كه نه ماهشه اذيت ميكنه و به زور ميخوره ، تقريبا نيم س ...

وای خیلی بده پس من چجوری غذای کمکی شروع کنم چقدر طول میکشه تا درست بخوره؟

وای خیلی بده پس من چجوری غذای کمکی شروع کنم چقدر طول میکشه تا درست بخوره؟

به نظرم فقط بايد صبور باشي چون بچه ها هرچقدر بزرگتر ميشن كنجكاوتر  و بازيگوش تر ميشن و نميتونند براي خوردن غذا يه جا بشينن ، همش درحال شيطوني هستند ، من كه هردفعه يه وسيله اي كه تا حالا نديده و خطرناك نيست رو بهش ميدم تا باهاش سرگرم بشه ، همون موقع كه حواسش نيست يا اينكه تا ميخواد وسيله رو بزاره دهانش قاشق غذا رو ميزارم دهنش 

البته جالب اينجاست كه مثلا غذاي مخصوص خودش رو لج ميكنه و نميخوره ، تا من و باباش شروع ميكنيم به غذا خوردن چهاردست و پا مياد سمتمون و از بشقاب خودم بهش ميدم ، ميخوره 

اول انسانيت