2737
2739
عنوان

بچه دوم ای وی اف میارزه آیا

5955 بازدید | 48 پست

سلام بچه ها من یه بچه دارم ولی به دلیل ذخیره پایین دومی رو باردار نشدم تا حالا ، آیا شما باشید حاظرید از طریق ای وی اف و داستاناش باردار بشید؟؟  تازه شاید مجبور شم تخمک اهدایی بگیرم در این زمینه نظرتون چیه؟؟

آی وی اف می ارزه 

ولی با اهدایی موافق نیستم 

چون خودمونم اسپرم اهدایی پیشنهاد دادن قبول نکردیم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای وی اف شاید. ولی تخمک و اسپرم اهدایی هرگزززززز

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2731

من عمراااااا زحمت ودردسرای آی وی اف روبکشم😏

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

منم وقتی تو اقدام بودم واسه دومی به این موضوع فکر کردم.من حاضر نبودم ای وی اف کنم.البته بستگی به خودت و همسرت داره که چقدر دومی رو میخواین.من گفتم اگه طبیعی شد که چه بهتر .اگه نشد دنبال دکتر و ای وی اف و ... نمیرم

از سال ۸۸ اینجام.پسوردم و گم کردم😁
آی وی اف می ارزه  ولی با اهدایی موافق نیستم  چون خودمونم اسپرم اهدایی پیشنهاد دادن قبول ...

عزیزززم..برای امضات صلوات فرستادم😘

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2738
عزیزززم..برای امضات صلوات فرستادم😘

مرسی عزیزم یک دنیا ممنون😙

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
ای خدا چه امضای سنگینی😔الهی الهی خیلی رود دامنت سبز بشه

مرسی دوستم دعا کنید برای ما منتظرا

آی وی اف می ارزه  ولی با اهدایی موافق نیستم  چون خودمونم اسپرم اهدایی پیشنهاد دادن قبول ...

اره اهدایش سخته ، دوستم چقد من توی تاپیکام همیشه میبینمت ایشالا زود زود باردار بشی ‌هر شب بجای گریه از بچه داری خوابت نبره ، سخته وای انصافا شیرینه خودت میبینی   

2706