2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پیشه بپرسم شما برا چی پیشش رفتین

پسرم ریفلا‌کس و الرژی داشت

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2738
ببخشید چطوری نوبت بگیریم اخه زنگ میزنم میگه برا اطلاع به کانال ت لگرام مراجعه کنید

نمیدونم  از اون دوستی ک پیشش‌ میرن بپرس

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
وای خدایا مشکل خوهار زادمم همینه چقد طول کشید تا خوب بشه؟کارش خوب بود؟

کارش عالیه

۲سال البته هنوزم الرژیش خوب نشدع

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
کارش عالیه ۲سال البته هنوزم الرژیش خوب نشدع

انشالله خوب بشه مرسی عزیزم واقعا ممنونم فقط چطوری نوبت بگیرم چون گفتم تماس میگیرم میگه برید تو کانال

🧿🧿هر چه برایم میخواهی نصیب خودت بشود
انشالله خوب بشه مرسی عزیزم واقعا ممنونم فقط چطوری نوبت بگیرم چون گفتم تماس میگیرم میگه برید تو کانال

عضو کانالش شو اونجا ساعتهایی که منشیش جواب میده رو زده و ساعت هایی که تو بیمارستان هست 

چون مدام ساعت هارو تغییر میده باید عضوکانال شی

2706