2733
2739
عنوان

خانماى اى وى افى ميشه بيان؟

36 بازدید | 4 پست

من ميكرو انجام دادم و هايپر شدم الان منتظرم پريود بشم خواستمم ببينم كسايى كه اى وى اف كرديد اون ماهى كه پانكچر شديد و تخمك گيرى انجام شد سر تايم پريود شديد يا ديرتر شديد؟

من یادمه ۳ آبان پانکچر شدم ۸ آبان پریود شدم .دقیقا ۵ روز بعد

وا مگه ميشه پانكچر و وسط دوره ميزارن برا من ١٣ قاعدگى انجام داد بعدشم امپول پروژسترون تا دو سه روز برا انتقال كه روز انتقال به خاطر هايپر برام انجام نداد الانم كه هنوز نشدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا مگه ميشه پانكچر و وسط دوره ميزارن برا من ١٣ قاعدگى انجام داد بعدشم امپول پروژسترون تا دو سه روز ب ...

بله عزیزم از تعجب شاخ در نیار هر کس دکترش بر اساس مشکلشون و پروسه ای که در نظر گرفته برنامه ریزی میکنه! منم ۱۴ پریودی پانکچر شدم قبلش ۱۹مهر پریود شده بودمو تو پروسه افتادم .بعد ۳ آبان پانکچر شدم من شهرستان انجام دادم اینجا یک جنین شناسم بیشتر نداره که  از اون ماه میخواست عوض بشه اولش دکتر گفت بعد پانکچر جنینات فریز میشن ماه بعد انتقاله.نه فقط من اون ۳ نفری که با منم پانکچر شدن ۵ روز بعد خونریزیشون شروع شد

2731
وا مگه ميشه پانكچر و وسط دوره ميزارن برا من ١٣ قاعدگى انجام داد بعدشم امپول پروژسترون تا دو سه روز ب ...

ما از اول بهمون گفتن ماه بعد انتقال میدیم ۴ نفری هم که بودیم هایپر نشدیم فقط بخاطر شرایط مرکز جنینا فریز شد