2737
2739
عنوان

کجا برم؟😭😔😔😔

186 بازدید | 25 پست

یه لقمه نون میخورم شوهرم منت میزاره   دم ب دیقه میگه لز صب تا شب کار میکنم حمالی میکنم ( کارش هم حمالی نیستا المی هی منت میزاره  )  پول درمیارن تو هم حرومش میکنی   الان سر سفره بودیم گف پولا رو جای حروم کردن یه روفرشی بخر فرش ها خراب شدن     (فرش ها حالا خوله جهیزیمه)  فقط گفتم نون ها رو خیس بکن  بازم شروع کرد از صب تا شب حمالی میکنم و....      هر روز منت میزاره خسته شدم😔😔 تو دلم میگم کاری نکن ب خدا بگم روزیمو ازت قطع کنه    حالا صفر بود از بیکاری داشت سکته میکرد  من تو نی نی سایت میگفتم دعا کنن کار بیاد بیکار نباشه و چهله سوره واقعه رو برداشتما  کار اومد     الان منت گذاشت غذامو نخوردم رفتم اتاق   غذاشو خورد رف   گفتم الان میاد میگه ببخشید  ولی رف سر کارش      الان داشتم فک میکردم گفتم برم جایی کار کنم پول دربیارم زیر منتش نباشم    اخه کجا برم 😭😭ب لیسانس کار نمیدن  بددله باید سرکار فقط خانم باشه اقا باشه نمیزاره

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

داشتم فکر میکردم منم منت بزارم   مثلا رو تخت اومد بخوابه   بگم اووووهه چ خبرته تخت ندیده اروم باش تخت میشکنه    یا هنگام خوابیدن رو فرش ها بگم اووهه چ خبره پرزای فرش دراومد   نمیدونم چی بگم ولی منت جهیزیمو فقط میتونم بزارم چیز دیگه ای نیس

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااا ینی چی؟؟؟؟دیگه مردا انقد وقیح و پررو شدن که باید سر کار کردنشونم منت بزارن میخواستی بگی وظیفته که نون دربیاری پس مرد شدی براچی

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  
2731

تو بگرد کار پیدا کن، اجازه نداد، بزار تو کاسه اش که حق نداری برا ی لقمه نون منت بزاری. 

بعدش هم مردا همشون ی چیزشون میشه. مرد کامل تو قصه ها هم نیست

دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..
درکت می کنم.

😔😔😔کجا برم

اگر کارم بکنی باز ممکنه این روند رو ادامه بده و اونو به هدفش برسونی وظیفشه به شما نفقه بده حتی اگر کار کنی ولی اگر میخای چراغ خاموش درآمد داشته باشی میتونی کانال تبلیغاتی بزنی یا تایپ بگیری یا کارای نرم افزاری که بلدی

2738

عزیزم وظیفه ی شما نیست خرج کنی اونجوری بدتر هم میشه باید باهاش صحبت کنی یا با خنده و قربون صدقه جوابشو بدی طوری ک خودشم خندش بگیره 

مثلا بگو قربون حمالی کردنت بشم اخه نمیدونی مال تورو خوردن چ مزه ای میده

عزیزم وظیفه ی شما نیست خرج کنی اونجوری بدتر هم میشه باید باهاش صحبت کنی یا با خنده و قربون صدقه جواب ...

فیلم نیس که    کوفتم میشه نون تو گلوم می مونه

کی گفته به لیسانس کار نمیدن بستکی داره کارتون چی باشه تو ایران فعلی مدرک فقط واسه ادارات دولتی وسلام بخش خصوصی میگه چی بلدی؟؟ چیکار ازت برمیاد؟ مثلا راه اهن ارومیه رییس کارگاهمون فوق دیپلم بود ولی بیستا مهندس فوق لیسانس زیر دستش کار میکردن من حمله خودم و حقوقش هم چندین برابر ما بود

اگر کارم بکنی باز ممکنه این روند رو ادامه بده و اونو به هدفش برسونی وظیفشه به شما نفقه بده حتی اگر ک ...

میگم یه مدت کار کنم  هی منت بزارم که من پول درمیارم اح اوه  کنم مث خودش

فقط اون قسمتش که گفتی به خدا بگم روزی من رو ازت  قطع کنه     ..مگه خدا بیکاره به حرف هرکسی گوش بده ...

به جای فکر و خیال باطل و بیهوده یه  خورده دل به زندگی بده ...

من حق رو به شوهرت میدم

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
2706