2777
2789
عنوان

کسی هس شغل خونگی داشته باشه🤔🤔

2677 بازدید | 153 پست

خانوما میخوام تو خونه درآمد داشته باشم

کسی کاری با درآمد خوب میشناسه که تو خونه بشه انجام داد🤔🤔☺️😘

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از اشناها توخونه کیک ‌خونگی درست میکنه ظاهرا که درامد داره اما شرط اولش علاقست 

بایدحتماعلاقه واعتمادبنفس داشته باشید...

خیاطی ام خوبه میشه پول دراورد ازش ... 

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
من فال میگیرم

درامدت خوبه؟

واسه چیزی که برات مهمه تلاش کن. حتی اگه اون تلاش احمقانه باشه. که اگه این کارو نکنی تو میمونی و یه حسرت بزرگ و چیزی که احتمالا دیگه راهی واسه برگشتن بهش وجود نداره.

تو نت ساخت تراریوم دیدم

ولی از گل و گیاه سر در نمیارم

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍
من توی دیوار بسته بندی عروسک پیدا کردم انجام میدم

در آمدِش چقدره؟!

البته ببخشید میپرسم

2801