2733
2739
عنوان

خانمای وارد به بازار بورس

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 72 پست
خخخخ  سجام  عزیزم میخوام کمکم کنی  قدم اول چیه  من میخوام ۵۰۰ سرمایه بزارم م ...

کارگزاری رو انتخاب کن و ثبت نام کن مدارکتو به علاوه مدرک تحصیلی حضوری کارگزاری شهرتون تحویل بده و ثبت نام  و کامل کن بعد ثبت نام کد و پسورود بهت تیمی میکنن.بعد سامانه سجام ثبت نام کن بعد برو دفتر پیشخوان احراز هویت.از طریق نرم افزار کارگزاری یا سایتش میتونی هر وقت دلت خواست سهام بخری و بفروشی همه چی دست خودته.و این که با عرضه اولیه شروع کن تا اوضاع دستت بیاد که بتونی تحلیل کنی و سهام خوب بخری

سفارش مقاله های دانشجویی و ترجمه متون انگلیسی پذیرفته می شود.اگه خواستین درخواست دوستی بدین.😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کارگزاری رو انتخاب کن و ثبت نام کن مدارکتو به علاوه مدرک تحصیلی حضوری کارگزاری شهرتون تحویل بده و ثب ...

منکه مدرک تحصیلمو نگرفتم چی میشه

بعد کلا حضوری بر واسه ثبت نام بهتر نیست

یا اول سامانه سجاد ثبت نام کنم

بادش الان کارگزاری اگاه ثبت نام اینترنت داره

از طریق کارگزاری اقدام کنی بهتر نیست

ممنون که اومدید  میشه بگید از کجا دانلود کردید اپارات داره

سرچ کنید تو نت میاد من بیشتر مطالب خوندم فیلم ندیدم ولی فیلمای کلاس حضوری تو نت هستش.

سفارش مقاله های دانشجویی و ترجمه متون انگلیسی پذیرفته می شود.اگه خواستین درخواست دوستی بدین.😍😍😍
2728
منکه مدرک تحصیلمو نگرفتم چی میشه بعد کلا حضوری بر واسه ثبت نام بهتر نیست یا اول سامانه سجاد ...

هم کارگزاری هم سجام اول باید اینترنتی ثبت نام باید بعدش حضوری مراحل رو تکمیل کنید.مدرک تحصیلی هم باید باشه.

کارگزاری رو انتخاب کن و ثبت نام کن مدارکتو به علاوه مدرک تحصیلی حضوری کارگزاری شهرتون تحویل بده و ثب ...

سلام گلم کارگزاری آگاه بهتره یا مفید از لحاظ آنلاین

ممنون میشم پیج لباس زیر منو دنبال کنید اینستاگرام_روبیکا_تلگرام @yas_glry

و اینکه اول کارگزاری 

بعد سامانه سجام

بعد احراز هویت حضوری درسته؟؟؟

ممنون میشم پیج لباس زیر منو دنبال کنید اینستاگرام_روبیکا_تلگرام @yas_glry
2740
سلام گلم کارگزاری آگاه بهتره یا مفید از لحاظ آنلاین

فکر کنم مفید بهتره چون رتبه اول کارگزاری هارو داره

و اینکه اول کارگزاری  بعد سامانه سجام بعد احراز هویت حضوری درسته؟؟؟

1ثبت نام اینترنتی کارگزاری2 ثبت نام حضوری کارگزای 3 ثبت نام اینترنتی سجام 4 احراز هویت در دفتر پیشخوان دولت

2706