2737
2734
عنوان

اونایی که سقط داشتن بیاین یه لحظه

572 بازدید | 33 پست

سللم من سه تا سقط داشتم یک خارج رحم 

رفتم بیمارستان صارم ازمایش کلی نوشت 

فهمیدم مشکل انعقاد خون و ازمایش کراس مچ عددش ۵.۵ بود که گفتن باید لنفوسیت تراپی انجام بدی 

هفته دیگه دوشنبه میخوام برم 

کسی خبر داره چجوریه ؟؟ 

به نظرتون جواب میگیرم ؟؟ 

کسی انجام داده و بعدش باردار شده و همه هنه چیزش خوب پیش رفته باشه 

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 

دکتر من برای سقط مکرر اول ازمایش اسپرم می نوشت می گفت ۹۹٪ سقطای زیر ۳ ماه برای ضعفه و بد شکلیه اسپرمه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم همين كه مشكلت رو فهميدى يعنى يه قدم بزرگ برداشتى

درمانش فكر نكنم سخت باشه

انشالله با رفعش يه باردارى سالم و راحت تجربه ميكنى

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2728
دکتر من برای سقط مکرر اول ازمایش اسپرم می نوشت می گفت ۹۹٪ سقطای زیر ۳ ماه برای ضعفه و بد شکلیه اسپرم ...

جدى ميگى؟دكتر كى بود؟تهرانى عزيزم؟

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

عزیزم منم قبلا دوتا سقط داشتم ومشکل انعقاد خون داشتم تو بارداری های بعدیم هپارین تزریق کردم تا سه روز بعد از زایمان

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 

عزیزم من 3 تا سقط داشتم  ولی آزمایشم چیزی نشون نداد   انشالله که زود باردار میشی   

خوشبختانه در میان آبهای طغیانی این زندگی،چند جزیره کوچک هست که بتوان بدان پناه برد؛کتاب های زیبا،شاعران ،موسیقی
ببخشيد وسط سوالاون منم سوال ميپرسم علامت خارج از رحميتون چي بود؟از كجا فهميدين خارج رحميه؟

علایمش اول لکه بینی سیاه رنگ بود 

بعدش درد یک طرفه بد 

برا من سمت راست و ازمایش نشون میده بارداری اما سونو هیچی دیده نشه برا منو تشخیص ندادن لولم پاره شد سزارین شدم و لوله رو برداشتن 

2738
جدى ميگى؟دكتر كى بود؟تهرانى عزيزم؟

بله تهرانم ژیلا عابدی اصل 

با بچه ها که سقط مکررر داشتن صحبت می کردم به همه داده بود

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
بله تهرانم ژیلا عابدی اصل  با بچه ها که سقط مکررر داشتن صحبت می کردم به همه داده بود

من يه سقط داشتم متاسفانه هيچ كدوم از دكترا يه سقط رو پيگيرى نميكنن

عزیزم منم قبلا دوتا سقط داشتم ومشکل انعقاد خون داشتم تو بارداری های بعدیم هپارین تزریق کردم تا سه رو ...

با چه آزمایشی متوجه مشکلتون شدید     دکتر من کلی آزمایش نوشت که نتیجه فقط ایم بود قند لب مرز  و تیروئیید لب مرز       آزمایش خونم کامل بود  باید آزمایش دیگه ای هم بدم  اصلا نمیخوام چهارمین تجربه سقطم رو داشته باشم  

خوشبختانه در میان آبهای طغیانی این زندگی،چند جزیره کوچک هست که بتوان بدان پناه برد؛کتاب های زیبا،شاعران ،موسیقی
دکتر من برای سقط مکرر اول ازمایش اسپرم می نوشت می گفت ۹۹٪ سقطای زیر ۳ ماه برای ضعفه و بد شکلیه اسپرم ...

ازمایش داده شوهرم تو تایپیک قبلیم هست میری ببینی 

نمیدونم چی گفت یادم نمیاد اما رفتم پیش دکتر ارولوژی یکم دارو داد شد یک میلیون فعلا یک هفته شروع کرده 

عزیزم منم قبلا دوتا سقط داشتم ومشکل انعقاد خون داشتم تو بارداری های بعدیم هپارین تزریق کردم تا سه رو ...

مشکلت فقط همین بود ؟؟ 

اخه برا من تشکیل میشه اما میمیره و خودش دفع میشه 

میگن خون منو همسرم بهم نمیخوره 

عزيزم همين كه مشكلت رو فهميدى يعنى يه قدم بزرگ برداشتى درمانش فكر نكنم سخت باشه انشالله با رفعش يه ...

مرسی عزیزم امد راه سختی در پیش دارم و پر هزینه 

برام دعا کن