2733
2739
عنوان

کم کاری تیروئید تو بارداری

273 بازدید | 36 پست

سلام بچه ها من رفتم ازمایش خون الان گفتن تیروئیدت 4.2 هست کم کاری داری

گفتش برم پیش متخصص غدد الان هم هفته 7بارداریم تا اون هفته مشکلی پیش نمیاد برا جنین؟  تو یه سایتی  نوشته بود تا هفته 8خیلی مهمه تیروئید 😢

کسی بوده مث من باشه

جانِ من.... خوش اومدی بدنیامون  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کلا تا قلب جنین نزنه ازمایش نمی نویسن و معمولا قلب بینه ۶-۸ می زنه پس سایته چرت و‌پرت نوشته 

منم ۸ هفته دادم و رفتم غدد قرص داد

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

تا الان نمیدونستی تیرویید داری؟ 

خب اشکال نداره خیلی بالا نیست هرچند تو بارداری باید زیر ۳ باشه برو دکتر غدد سریع دارو استفاده کن 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

منم هفته ششم بودم که فهمیدم باردارم و اون موقع هم آز دادم که فهمیدم کم کاری دارم و بعد از چند روز رفتم دکتر برام قرص نوشت و خداروشکر مشکلی نبود

مهربان، مادر من/ ای من از مهر تو در جامه گرم/ ای من از لطف تو در بستر ناز/ هرگز از خویش مرا دور مساز❤
2738
همبن الان برو دکتر نمیری هم قرص لئوتیروکسین بخر ناشتا یکی بخور تا نیم ساعت بعدشم چیزی نخور

می دونستین سر خود خودنش بدون مشخص شدن‌دوز امکان سقط داره؟؟؟

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
همبن الان برو دکتر نمیری هم قرص لئوتیروکسین بخر ناشتا یکی بخور تا نیم ساعت بعدشم چیزی نخور

عزیزم دوز داروشو باید دکترش تعیین کنه

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
من کم کاری داشتم ولی متخصص غدد نرفتم خود دکترم برام قرص لووتیروکسین نوشت هر روز ناشتا نصف می خوردم

به من گفت برو پیش غدد

من تیروئید رو ۲۰۰ هست. البته باردار نیستم

خدایا تو معجزه زندگےمنے، همیشه دلم به مهربانے دست هایت گواهے مےدهد.من ...همین بودن های همیشگے ات رامےخواهم، همین چشم هاےبیدارت، گوش هاےشنوایت، بخشندگےبے پایانت
تا الان نمیدونستی تیرویید داری؟  خب اشکال نداره خیلی بالا نیست هرچند تو بارداری باید زیر ۳ باش ...

نه 😢 اگه میدونستم از همون اول اقدام میکردم

2706