2733
2739
عنوان

خوشبحال اونایی که داداش ندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1088 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه تک دخترم ۴ تا داداش دارم ماشاالله عاشقشونم من ازدواج کردم منم‌خونه بودم گیر میدادن ولی دیگه گذ ...

داری میگی گذشته ولی من نمیخام بگذره میخام زندگی کنم میخام با دوستام برم پارک رستوران کافه میخام تنها بزم خرید میخام تو اتاقم راحت فیلم ببینم دلم میخاد راحت لباس بپوشم دلم میخاد تحت کنترل نباشم تیکه نشنوم خیلی سخته برا من اینجوری زندگی کردن 

🖤
2731
من دارم ولی خو کلا کسی کارم نداره ... نه بیرون رفتن نه پوشش ( البته خیلی بی حجاب هم نه ) نه چک کردن ...

خوشبحالت من تا حالا هیچ خطایی نکردم کلا کاری ب کنترل اونا ندارم خودم اهلش نیسم خودشون میدونن من عاقلم خطایی نمیکنم ولی میگن تو دختری دختر باید کنترل شه دختر باید تو خونه باشه حالم از این تفکرات بهم میخوره 

🖤
داری میگی گذشته ولی من نمیخام بگذره میخام زندگی کنم میخام با دوستام برم پارک رستوران کافه میخام تنها ...

میدونم عزیزم درکت میکنم باز برای من برمیگرده به ۸ ساله پیشه من اون موقعه میتونستم تحمل کنم ولی الان دیگه زمونه عوض شده کاملا درکت میکنم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرلحظه خدایاشکرت 💗💗
2740
من یداداش دارم که ماهی یبار میومد لباسای منو قیچی میکرد 7 صب از خواب پاشده بودم تی شرت تنم بود داشتم ...

اره داداشای منم لیسانس دارن و کلا ما ی خانواده فرهنگی و سطح بالاییم ولی به من گیر میدن سر من خالی میکنن فقط میدونم خیلی خستم دلم به حال خودم میسوزه 

🖤
بیچاره زن داداشات 😂مخصوصا اون اخریه  خخخخ

ن داداش کوچیکم ۲۵ سالشه زن نداره دوتا از زنداداشامم  باهم خواهرن دختر عموم هستن مثل خواهریم باورتون میشه باهم خیلی صمیمی هستیم یدونه از زنداداشم غریبه هستش با اونم مثل خواهریم درکل خیلی خوبیم البته منم جواب خوبیاشونو میدم من ۲۳ سالمه از همه کوچیکترم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرلحظه خدایاشکرت 💗💗
اره داداشای منم لیسانس دارن و کلا ما ی خانواده فرهنگی و سطح بالاییم ولی به من گیر میدن سر من خالی می ...

باز تو مامان بابات خوبن من یکبار داداشم تو خیابون پشت چراغ قرمز موهامو کشید چون بهش گفتم نگه دار واسه خواهر زادم کادوی تولد بگیرم....بابامم بود هیچی بهش نگفت فقط بعدا به مامانم گفته بود مگه پسرت خرج دخترامو میده ک هر رفتاری میخاد باهاشون میکنه...جلوی شوهرم میاد ی سلامم بهم نمیده خیلی خجالت میکشم...خیلی دلم پره از دست خانوادم ثانیه هارو میشمارم برم خونه یخودم دیگه قیافشونو نبینم

اره داداشای منم لیسانس دارن و کلا ما ی خانواده فرهنگی و سطح بالاییم ولی به من گیر میدن سر من خالی می ...

اگه موقعیت مناسب برا ازدواج داری ازدواج کن منم داداشام غیرتی بودن فک کن توخونه سه تا داداش بزرگترازخودم داشتم نمیگم بخاطر محدودیت ازدواج کردما اما یه موقعیت مناسب ازدواج برام پیش اومدازدواج کردم البته الان 9ساله ازدواج کردم شکرخدا زندگی خیلی خوبی دارم همسرم اصلا بهم گیرنمیده پریروزیه مانتو گرفته بودم گفتم میخام ببرم بدم خیاط دکمه بزنه گفت حساس نباش الان اکثراجلوبازمیپوشن خداییش خیلی خوبه وتعصب بیجا نداره بعدازدواجمم داداشام ازحساسیتشون کمترشده کلا کاری به کارم ندارن دیگه

بیچاره زن داداشات 😂مخصوصا اون اخریه  خخخخ البته شوخیه

ن عزیزم میدونم شوخی ولی شاید بعضیا ازمن یه فکر دیگه بکنن ولی ما یه خانواده خیلی صمیمی هستیم جونمونم واسه هم میدیم بخدا حتی زنداداشام 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرلحظه خدایاشکرت 💗💗
2706