2737
2734
عنوان

خوشبحال اونایی که داداش ندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1087 بازدید | 57 پست
داری میگی گذشته ولی من نمیخام بگذره میخام زندگی کنم میخام با دوستام برم پارک رستوران کافه میخام تنها ...

باورت میشه من همیشه حسرت اون روزامو میخورم میگم ای کاش باز اون روزا برگرده اون دعواهای خواهر برادری من یه پسر ۷ ساله دارم ۱۰ ساله ازدواج کردم ولی حسرت اون روزارو خیلی میخورم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرلحظه خدایاشکرت 💗💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنها ارزومه برام دعا کن عزیزم دلم نمیخاد این روزای خوبم بخاطر اونا خراب بشه نمیخام وقتی رفتم تو ۳۰ س ...

منم همین چیزایی که گفتین دلم میخواست ولی فعلا تا 25سالگی که نشده و عمرم تا اینجا فناشدس حالا من میخوام کارم که درست شده اگه دانشگاهم شد برم یه شهر دیگه مسلما حرف زیادی که هس ولی چاره ای نیس البته من این مثلا برادر رو به کل از زندگیم حذف کردم ولی اون دس بردار نیس معلومه ازدواج کنم وضع فرق میکنه ولی اولا هنر نمیکنه اون موقع بهتر شه مهم الانه که کسی رو ندارم دوما به قول شما میخوام یه مجردی خوب داشته باشم هرموقعم خواستم ازدواج کنم نه بخاطر فشار خانواده یا برا رسیدن به یه آزادی معمولی درکل یا باید با ازدواج خلاص شد یا به بهانه کار و دانشگاه دور بشی 

ووووااااا

آره به شدت دخالت میکنه تو کوچکترین چیزا،هیچ کاری فایده نداره فقط باید ازش دور شد تا دستش به آدم نرسه.من به قدری ازش کینه به دل دارم که دلم نمیخواد ازدواجم کنم اونجا باشه چون بهترین روزامو به بدترین روزا تبدیل کرد خیلی استرس همیشه داشتم به قدری که یه مدت غذا نمیتونستم بخورم شکمم درد میگرفت رفتم دکتر بهم قرص داد قبل غذا بخورم تا اینجوری نشم بعدشم گف اگه استرست ادامه داشته باشه وابسته به دارو میشی ضربه ای که به جسم و روحم زده هیچوقت قابل جبران نیس 

2731
ن داداش کوچیکم ۲۵ سالشه زن نداره دوتا از زنداداشامم  باهم خواهرن دختر عموم هستن مثل خواهریم باو ...

عزیزم خدا براتون حفظشون کنه 

انشالا کوچیکه هم در عوض محبتاش به شما  یه دختره خییییلی خوب و خانوم نصیبش بشه

متاسفانه من از برادر و خانومش شانس نیوردم ..برادرم اونقد با محبته عیددیدنی خونمون نیومد ولی انتظار داره جدیدا خونه خریده یه هفته از اساس کشی نگذشته کادوی خونشو ببریم ..ده ساله یه استکان چایی تو خونش نخوردیم .اما از مادر پدر بیچارم انواع انتظارات مادی رو داره ..دلم نمیاد براش مشکل پیش بیاد ولی دلم ازش شکسته ..حسودیم میشه به کسایی که داداش خوب یا زن داداش خوب دارن 

خوشبحالت من تا حالا هیچ خطایی نکردم کلا کاری ب کنترل اونا ندارم خودم اهلش نیسم خودشون میدونن من عاقل ...

میگم استارتر یه سوال واسم پیش اومد 

خود داداشات چطورن اهل دوست دختر و سیگار و قلیون و مشروب و رفیق بازی و اینجور چیزا هستن یا خودشونم رعایت میکنن ؟

من برادرم کاریم نداره ولی خب خودش اهل هیچ برنامه ای نیست

.
میگم استارتر یه سوال واسم پیش اومد  خود داداشات چطورن اهل دوست دختر و سیگار و قلیون و مشروب و ...

اهل هیچی نیسن ینی تا حالا من ندیدم قلیون بکشن کلا همه میگن خوشبحالت بخاطر همچین داداشایی بیرونش مردمو کشته توش خودمو

🖤
2738
باورت میشه من همیشه حسرت اون روزامو میخورم میگم ای کاش باز اون روزا برگرده اون دعواهای خواهر برادری ...

عزیرم ما دعوا نداریم ولی محدود شدم حق ندارم جایی برم حق ندارم حتی با تلفن با کسی حرف بزنم هم اونا منو خیلی دوست دارن و هم من ولی فکر میکنن چون جامعه خرابه من باید محدود شم 

🖤
اگه موقعیت مناسب برا ازدواج داری ازدواج کن منم داداشام غیرتی بودن فک کن توخونه سه تا داداش بزرگترازخ ...

وای من تازه ۲۰ سالمه اخه من هیچی از مجردی نفهمیدم اصن نمیتونم الن به ازدواج فکر کنم میدونم اگ انتخاب خوبی داشته باشم شرایطم بهتر میشه اما واقعا به ازدواج نمیخام فک کنم برام دعا کن شرایطم بهتر شه

🖤
باز تو مامان بابات خوبن من یکبار داداشم تو خیابون پشت چراغ قرمز موهامو کشید چون بهش گفتم نگه دار واس ...

درکت میکنم عزیزم اما من بابام واقعا پشتمه ولی همیشه ک بابام خونه نیس تنها دلخوشیم اینه ازدواج کنن

🖤
عزیزم خدا براتون حفظشون کنه  انشالا کوچیکه هم در عوض محبتاش به شما  یه دختره خییییلی خوب ...

الهی قربونت برم ممنون بابت دعایی که کردی انشاالله برادر شماهم یه روز سرش به سنگ میخوره میاد عوض همشو درمیاد آمین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرلحظه خدایاشکرت 💗💗