2733
2739
عنوان

اهالی شرق تهران بشتابید!

3635 بازدید | 11 پست

بچه ها یه دکتر چشم پزشک خوب تو شرق تهران کسی میشناسه معرفی کنه بهم؟

همین امروز میخوام برم

دکتر مجتبی ولی زاده تو تهرانپارس چجوریه؟

لایک نکنید عزیزان🌹🙏

دکتر دانایی تو پیروزی

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله خیلیییی هم خودم و هم‌ پسرم ۶ ساله پیششون پرونده داریم چند روز دیگه ام میرم برا لازک چشم

خدا خیرت بده

الان زنگ میزنم وقت بگیرم

ممنونتم

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
2738
فدات عزیزم

مامی پرهام جون من امروز رفتم پیش دکتر شیوخی

گفت عفونت کرده چشمم

خیلی هم نزدیک بود مطبش

خودشم خیلی خوش برخورد و خوب بود

ایشالا که خوب شم.ممنون از شما

لایک نکنید عزیزان🌹🙏
مامی پرهام جون من امروز رفتم پیش دکتر شیوخی گفت عفونت کرده چشمم خیلی هم نزدیک بود مطبش خودشم خیلی ...

فدات عزیزم 🌹🌹

ایشالا زودی خوب بشی منم اخرین بار برا عفونت و خراش قرنیه چشمم پیششون رفته بودم هم کارشون و هم برخوردشون عالیه خوشحالم که راضی بودی

💕

اهالی عزیز شرررررق اگر اموزشگاه تمام زبانهای خارجه دخترانه میخواین پیام خصوصی یا عمومی بدین تمام زبانها از 4سال تا99سال

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍

با سلام فقط بدونید این دکتر   دروغگوه چند ماه پیش چشمهای منو عمل  پیر چشمی کرد و گفت که دیگه هر دو چشم هم دور هم نزدیک رو میبینن در صورتی که منو یک چشم کرده یعنی یه چشمم دور رو میبینه یه چشمم نزدیک رو یعنی با دوتا چشم همه چیز رو چه دور چه نزدیک رو تار میبینم چاره ای هم ندارم چون بالیزر قرنیه چشمم رو سوزونده میخام ازش شکایت کنم گول حرفش رو نخورید پیر چشمی درمان نداره