2737
2739
عنوان

عمل لابیا پلاستی

238 بازدید | 15 پست

سلام خانوما کسی این عملو انجام داده من خودم فکر میکنم باید انجام بدم و به دکتر که گفتم گفت باید اجازه همسر باشه منم نمیخوام بفهمه ...میشه وقتی زایمان میکنم بگم همونموقع برام عمل کنه ؟بیمه قبول میکنه ..هرچیزی که میدونین بگین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای اگه با زایمانت باشه بعدا دور ازجون میمیری خیلی سخته یه ماه فقط باید بخوابی و لباس باز بپوشی با بچه نمیشع و زخمای زایمانتم هست حتما به سوهرت بگو بعدا شرمیشه منم اینا از سایت فهمیدم

2738
هزینش میدونین چنده ؟

نه والا دنبالش نبودم تا حالا

چه کاریه خودتو زخمی کنی؟

اونیکه خدا داده که بهتره

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
وای اگه با زایمانت باشه بعدا دور ازجون میمیری خیلی سخته یه ماه فقط باید بخوابی و لباس باز بپوشی با ب ...

ممنون میخواستم تا بیهوشم یکبار باشه ک دوباره بیهوش نشم ک میگین نمیشه

نه والا دنبالش نبودم تا حالا چه کاریه خودتو زخمی کنی؟ اونیکه خدا داده که بهتره

ن من مشکلی نداشتم چند سال پیش یه ضربه وارد شد بهم به خاطر همین خیلی مشکل دارم الان باهاش

عزیزم منم فکر میکردم موقع زایمانم عمل کنم ولی نمیشه. چون پرویه اش فرق داره با عمل زایمان و اینکه بعدش باید کلی دارو انتی بیوتیک اینا مصرف کنی که برا شیردهی مضرره

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤
2706