2737
2734
عنوان

علائم بارداری

346 بازدید | 23 پست

خانمها من ۴روز مونده به پریودم.از زمان تخمک گذاری تا امروززیردلم و پهلوی سمت چپم دردخفیف دارم.یک ساعت پیشم دل پیچه ومعده درد شدید یهویی اومد سراغم.این معده درد و دل پیچه میتونه از علایم بارداری باشه؟؟

تاخیر پریود درد پهلو به هم ربط داره از علائم بارداریه  من‌دارم همش حس میکنم کلیه ام اسیب دیده& ...

دقیقااا.همش میتترسم پهلودردم از کلیه باشه.البته الان درد پهلوم افتاده..شما با این علایم بارداربودی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچیییی نگو از علائم همش چرته چرت من بار اول اقدام کردم همه فک کردن باردارم بعد پری حالت تهو صبحگاهی اقا هرچی بگی داشتم بجز بچه بی بی چک پنجتا گذاشتم با تاخیر مثبت شد😂بعد ۱۸.۱۹روز پری اومد

2728
دقیقااا.همش میتترسم پهلودردم از کلیه باشه.البته الان درد پهلوم افتاده..شما با این علایم بارداربودی؟

من ۷ روزه عقب انداختم 

باردار ۳ روز پیش ازمایش دادم نبودم.ازمایش عفونت ام دادم دریغ از یذره.نمیدونم از چیه علائم پریودی ندارم

فقط گاهی زیر دلم و پهلوهام تیر میکشه 😐😐😐

من ۷ روزه عقب انداختم  باردار ۳ روز پیش ازمایش دادم نبودم.ازمایش عفونت ام دادم دریغ از یذره.نم ...

بنظرم همون روز پری بی بی چک بزنین درجا دوخط شد مثبت نشد کلا منفیه بیخیال

هیچیییی نگو از علائم همش چرته چرت من بار اول اقدام کردم همه فک کردن باردارم بعد پری حالت تهو صبحگاهی ...

منم ماه پیش دقیقا همینطوری بودم بعد 23 روز پریود شدم

علائم خر است

باز الان 6 روزه عقب انداختم ولی اصلا علائمی ندارم فقط هرازگاهی زیردلم تیرمیکشه ولی دیگه برام عادی شده 😁

2738
الان نمیدونی از چیه تاخیر و دردم؟

ی بی بی چک سرتین هم بزار ببین چیه من ۱۹ روز تاخیری کم نیس با اون همه بی بی چک مثبت کلا خورد تو ذوقم☹ دکتر دوباره آز خون نوشت من پری شدم

منم ماه پیش دقیقا همینطوری بودم بعد 23 روز پریود شدم علائم خر است باز الان 6 روزه عقب انداختم ولی ...

اره واقعا من بار اولم بود تو ماه رمضون اقدام کردم ینی بدجور خورد تو ذوقم اخراش ک گفتم خداکنع حداقل پری بیاد تو نی نی سایت یکی میگف بعد بیست روز آز مثبت شد ه نمیتونم بعد چن روز

اره واقعا من بار اولم بود تو ماه رمضون اقدام کردم ینی بدجور خورد تو ذوقم اخراش ک گفتم خداکنع حداقل پ ...

آخه آدم از بس تو نی نی سایت همه چی میشنوه احتمال همه چیو میده بدیشم اینه که تو این مدت هی هرکاری میخوای بکنی میگی نکنه حامله باشم انجامش نمیدی بعد همه کارات عقب میفته الکی 😁

آخه آدم از بس تو نی نی سایت همه چی میشنوه احتمال همه چیو میده بدیشم اینه که تو این مدت هی هرکاری میخ ...

راس میگی خدایش چقد ملاحظه کردم🤣🤣من روز پری ی ی روز بعدش بی بی گذاشتم دوتا پررنگ بود ..از حمام اومدم بیرون خواهرشوهرم تو پتو قایم شده بود یهو مث جن پتو رو دور کرد جیغ زد من سکته کردم ینی وحشتناک سکته کردم کسیم نبود 😑

راس میگی خدایش چقد ملاحظه کردم🤣🤣من روز پری ی ی روز بعدش بی بی گذاشتم دوتا پررنگ بود ..از حمام اومد ...

وای 😂😂😂

چقد آدم توهم میزنه الکی

خداکنه الانم زود پریود شم اعصابم خورد شده دیگه 😭

ولی من دیگه از امروز رفتم باشگاه گفتم ولم کن بابا چقد برم تو این توهمات مسخره

2706