2733
2739

سلام دوستان من جنینم تو ۴هفته رشدش متوقف شده وسونو ی امروزم تاییدش کرد

چکارکنم تا توخونه سقط بشه واینکه لکه بینی هم دارم چیا بخورم تا زودتر دفع بشه.آیا درد هم داره 😢

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زیاد پیاده روی کن بپر بدو مثل درد‌پریودی یه کم بیشتر متاسفم چیزای قاعده اور بخور توو نت هس😞😞😞

تیرماه 97 بعد از 10 .11 ماه اقدام ب کمک کلومیفن و لتروزول حامله شدم پوچ بود شهریور سقط شد😢خدایا ناامیدمون نکن😔22آبان 98 شروع دوباره.... خدایاشکرت که کنجد توو دلم کاشتی خودت برام حفظش کن دعا کنید قلب کنجدم تشکیل بشه باید هرروز آمپول انوکسان بزنم🙏قلب کنجدم تپید ❤️😍خدایا سالم بیاد بغلم این حس برای تمام زنای سرزمینم آرزو میکنم.💋💋💋💋💋دخترم دنیامه
2738
میخواد یه سونو دیگه هم برو 

نه گلم‌تایید شد تو یک هفته ساک کوچک تر شده 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
درد ک .... من اشکام تندتند میومد

ساک کوچیکتر شده یعنی بازم درد داره😢

چهار هفته سقطش راحته دکتر دارو میده. زعفرون. گل گاو زبون دارچین  زنجبیل اینا خوبه کمکت میکنه

ممنون گلم❤

برو دکتر غیر از سقط باید دارو بخوری که دوباره هرمونات تنظیم بشه

باشه حتما 

2706