2737
2739
عنوان

هیشکی من دوست نداره

405 بازدید | 12 پست

خسته شدم دگگگ از ادمااا دوستام خانوادمممم هیشکی واقعی دوستم نداره نمیدونم چرااااااا بود و نبوودم مهم‌ نیست انگار هیشکی بهم ابراز محبت نمیکنه اصننن من همش باید بدوام دنبال همه چه از خانوادم بگیرم چه ار دوستاممم چههه از دوست پسرممم چرا اخههههههه :( خیر همه رو میخام ولی هیشکی با من‌اینجوری نیست خیلی ناراحتم خیلیییی

نیکی ک از حد بگذرد نادان خیاله بد کند با هر کس مثله خودش رفتار کن

وقتی مثل خودشون میشم ناراحت میشننن خسته شدم دگگگ واقعنن هیشکی از ته قلبش منو دوست ندارع هیشکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

_دوست من! تو هيچ دوستى ندارى حتى بهترين دوستت هم دوست تو نيست.حتى من كه دوست خطابت كردم دوست‌تو نيستم.حتى خودت هم دوسـت كسى نيسـتى. آدم ها مى آيند و می‌روند. امروز دستت را ميگيرند و فردا اسمت يادشان نيسـت.. ذات انسان همين اسـت «نيمه كاره» و فـراموشكار

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
2731

یعنی من حاضرم هیشکی دوسم نداشته باشه همه ازم بدشون بیادولی این امتحانا تموم بشه .یعنی درحال حاضر من خودمو بدبخت ترین ادم دنیا میبینم😂

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2738
وای ایشالا با موفقیت تموم شه امتحاناتتت

توروخدا دعاکن برام

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

عزیزم فک میکنم همه ادمها وقتی کم توجهی ببینن این حس رو پیدا میکنن و وقتی هم بهش بیشتر فک میکنن باعث میشه براشون این حس بی توجهیی بقیه بزرگتر بشه.

یه سخنرانی بود گوش میدادم ب مضمون میگم:

میگفت موقع هایی ک رابطه ات با بقیه بد شده و بقیه دارن کم محلی میکنن بهت ، خدا همه رو کنار زده که تو با خدا تنها باشی و بری سراغ خدا.

واقعا من احساس کردم ک میگن رفیق بی کلک پدر و مادر، ب نظرم غلطه. رفیق بی کلک خدا و امامانمون هستن.

با تمام نواقصمون بازم دوستمون دارن و تنها نمیزارن ما رو.

میشه به نیت ازدواج مجددم صلوات بفرستید و برای عاقبت بخیریم دعا کنید.  

خدایا…
از بد کردن آدمهایت شکایت داشتم به درگاهت…
اما شکایتم را پس میگیرم….من نفهمیدم…فراموش کرده بودم که بدی را خلق کردی تا هرزمان که دلم گرفت از آدمهایت،نگاهم به تو باشد…
گاهی فراموش میکنم که وقتی کسی کنار من نیست، معنایش این نیست که تنهایم،معنایش این است که همه را کنار زدی تا خودم باشم و خودت….
با تو تنهایی معنا ندارد…مانده ام تو را نداشتم چه میکردم….
دوستت دارم خدای من!
مناجات دکتر چمران...

مثل ایشون شدن قطعا تمرین میخاد و یک شبه آدم نمیتونه این دید رو پیدا کنه.

خدایا… از بد کردن آدمهایت شکایت داشتم به درگاهت… اما شکایتم را پس میگیرم….من نفهمیدم…فراموش کرده بود ...

وای عزیزمممم متنت چ قد حس خوب بهم داد من خیلی احساس میکنم ادم گریز شدممممم ییه اتفاقاتی برام افتاد ک اینجوری شوم حقق با توعهههه

وای عزیزمممم متنت چ قد حس خوب بهم داد من خیلی احساس میکنم ادم گریز شدممممم ییه اتفاقاتی برام افتاد ک ...

استاد شجاعی رو میشناسید؟ صوتهاش خیلی خوبه

من چن سال بود میششناختمشون ولی تنبلیم می اومد گوش بدم صحبتهاشون رو

چن وقته عضو کانال شدم و صوتها رو گوش میدم

خیلی آرامش بخشه و صحبتهاشون دید آدم رو ب زندگی عوض میکنه.

@ostad_shojae

ادرس کانالشه

تو سایتشون مشاوره و برنامه هم میدن