2737
2734

هفته ۹ هستم یهو کلی خون ازم رفت هیچ کار سنگینی هم نکرده بودم زنگ زدم دکترم گفت دو تا امپول پروژسترون بزن با یه شیاف خیلی نگرانم نکنه سقط کنم کسی این مشکلو داشته؟

کاش میرفتی سونو میکردن

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استراحت کنین  تا سه هفته هم بگذره جنین بهتر شه وضعیتش اینو تهدید به سقط در نظر میگیریم سعی ک ...

وای خدا چرا اخه اینجوری شد من کامل استراحت میکنم امروز رفتم سونوی واژینال همه چی هم خوب بود میتونه مال اون باشه؟

2731

شما آمپول و شیاف رو استفاده کنین پروژسترون باعث میشه جنین محکم شه تو رحم و مانع سقط میشه در ضمن قهوه هم کم بخورین 

استراحت کنین انشالله بهتر میشه 

یه سونو هم برید خوبه خیالتون راحت میشه اتفاقی برا بچه نیفتاده

امروز ظهر سونو داشتم همه چی خوب بود یهو الان اینطوری شد دکترم گفت امپولاتو بزن استراحت کن فردا بیا د ...

توروخدا استرس نداشته باش

استرس بدترین چیز

اصلا فعالیتی ام نکن استراحت کن تافردا

ایشالله بهترین اتفاقا میوفته

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2738
مرسی خدا از دهنت بشنوه❤❤

فقط نگران نباش و فکر بد نکن همین

فردا رفتی دکتر تاپیک بزن خبرشو بده

فقط نگران نباش و فکر بد نکن همین فردا رفتی دکتر تاپیک بزن خبرشو بده

عزیزم انقدر خونریزی داشتم مجبور شدم برم اورژانس سونو کردم گفتن هماتوم دارن دارو دادن و فعلا استراحت مطلق... حداقل خیالم راحت شد این حجم خون مال کنده شدن جفت نیست

عزیزم انقدر خونریزی داشتم مجبور شدم برم اورژانس سونو کردم گفتن هماتوم دارن دارو دادن و فعلا استراحت ...

خدارو هزار بار شکر

هماتوم با استراحت رفع میشه(دقیق نمیدونم چیه)