2733
2739
عنوان

سونوی داپلر

748 بازدید | 6 پست

سلام .بچه ها برای من سونو ی داپلر نوشتن هفته ۳۵ بدم.  میترسم،😥😥 واسه چی دادن یعنی مشکلی دارم؟ آخرین سونو م ۲۰ هفته بود . تا الانم همه چیم اوکی بود . فقط هفته ۳۱ آبله مرغو ن گرفتم . که اونم گفتن مشکلی پیش نمیاد تو این هفته . الان خیلی میترسم . بیاین دلداریم بدین

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

داپلر مگه برای شنیدن ضربان قلب نیس!

وَ إِنْ يَكادُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ وَ يَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَ ما هُوَ إِلَّا ذِكْرٌ لِلْعالَمِينَ   
داپلر مگه برای شنیدن ضربان قلب نیس!

داپلر سونو ی رنگیه دقیق تره. واسه جفت و خونرسانی و مشکلات داخلی ،

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داپلر سونو ی رنگیه دقیق تره. واسه جفت و خونرسانی و مشکلات داخلی ،

اهان من اشتباه گرفتم پس!

وَ إِنْ يَكادُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ وَ يَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَ ما هُوَ إِلَّا ذِكْرٌ لِلْعالَمِينَ   
2728
نگرانی نداره منم انجام دادم... فک کنم جز سونوهای مهم بارداری باشه

مرسی عزیزم .خدا بکنه .. مشکلی نباشه . چون همیشه می گفتم سونو میخوام می گفتن نیازی نیست . یه هو ک دادن یکم نگران شدم ‌